VAGIS

Matyti daug vagių – būkite atsargūs ir budrūs. Sapne matyti šalia savęs vagis – įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktus. Vagį bevagiantį sapnuoti – būsite nusiminę, Jus gali apvogti. Jeigu vejatės arba sugaunate vagį – nugalėsite priešus. Jeigu vagys Jus persekioja naktį, vadinasi, susidursite su sunkumais. Jeigu sapne esate vagis ir Jus persekioja policija, – nesėkmė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VAGIS

  1. sapnavau kad vagiai diena pas mane lauzesi as slepiaus vonioj ir ziurejau pro siena, ovagiai tik tukseno ir jiem nieko nepavyko mano mama stovejo prie veidrodzio ir ziurejo sustingus

  2. Sapnavau kad man paskambino i duris as nuejau pazeti pro langa ir ten musu kieme stovejo furgonas is kurio buvo islipus trumpais juodais plaukais moteris as stengiausi kad ji manes nepamatytu (buvo diena) atsidariau tada langa ir saukiau savo suni kuris buvo kieme ta moteris irgi buvo su dideliu sunimi kol saukiau suni ji buvo garaze ir manes negirdejo po kieklaiko ji isejo ir mano suni ivede i furgona. Po keliu minuciu vel pasigirdo skambutis i duris nuejau prie lango ir ji i mane stovejo atstaciusi sautuva bet nesove. atsibudau is isgascio ir nutraukiau sapna. buvo labai baisu. po to sapnuodama kita sapna vel ji jame buvo ir as su draugemis nuo jos slpsciausi.

    Gal kas galite paaiskinti ka tai reiskia?