VAGIS

Matyti daug vagių – būkite atsargūs ir budrūs. Sapne matyti šalia savęs vagis – įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar pirkti kokius nors daiktus. Vagį bevagiantį sapnuoti – būsite nusiminę, Jus gali apvogti. Jeigu vejatės arba sugaunate vagį – nugalėsite priešus. Jeigu vagys Jus persekioja naktį, vadinasi, susidursite su sunkumais. Jeigu sapne esate vagis ir Jus persekioja policija, – nesėkmė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “VAGIS

  1. sapnavau kad vagiai diena pas mane lauzesi as slepiaus vonioj ir ziurejau pro siena, ovagiai tik tukseno ir jiem nieko nepavyko mano mama stovejo prie veidrodzio ir ziurejo sustingus

  2. Sapnavau kad man paskambino i duris as nuejau pazeti pro langa ir ten musu kieme stovejo furgonas is kurio buvo islipus trumpais juodais plaukais moteris as stengiausi kad ji manes nepamatytu (buvo diena) atsidariau tada langa ir saukiau savo suni kuris buvo kieme ta moteris irgi buvo su dideliu sunimi kol saukiau suni ji buvo garaze ir manes negirdejo po kieklaiko ji isejo ir mano suni ivede i furgona. Po keliu minuciu vel pasigirdo skambutis i duris nuejau prie lango ir ji i mane stovejo atstaciusi sautuva bet nesove. atsibudau is isgascio ir nutraukiau sapna. buvo labai baisu. po to sapnuodama kita sapna vel ji jame buvo ir as su draugemis nuo jos slpsciausi.

    Gal kas galite paaiskinti ka tai reiskia?

  3. Laba diena.
    Sapnavau, kad ciuozinejau nuo kalniuko, dar kalbejau su vyruku ir mergina, raginau ciuost kartu, buvo sieno, as su basom kojom… Ciuozinejau vis zemiau, grazu, apacioj keliai,as auksciau gerokai, bet vis tiek kelias Veda zemyn… Einu groziuosi apsiklojusi kaldra su basom kojom… atsirandu Bute, kur ilgas koridorius ir tarpais durys, apsivogiu. Pavogiu puse muilo ir begu tuo ilgu koridorium. Kai vogiau mane mate vyras,kuris mane vijosi, kartu vijosi ir moteris. Abu senyvo amziaus… Baisu veidu… Ismeciau ta muila, atsiprasiau ir jie nustojo vytis, bet as vis tiek begau, sunkiai pro ta ilgai koridoriu su durim… Jis tarsi siek tiek kilo I virsu…
    Stengiausi aprasyti su visom smulkmenom. Aciu.