KŪDIKIS

Sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai. Daug kūdikių – vargai, bėdos. Ištekėjusiai moteriai kūdikį sapne regėti – laimė. Merginai – apsigausite. Našlei – pajuoka. Kūdikį gražų sapnuoti – vaisingi, geri metai Negražus naujagimis – vargai. Vyriškos lyties kūdikis – stiprybė. Moteriškos – širdies ramybė. Kūdikėlis vystykluose – ilga ir pavojinga liga Sapnuoti kad maudote naujagimį – laimingai išsisuksite iš sunkios padėties. Naujagimio verksmas – neramūs laikai. Mirusį kūdikėlį sapnuoti – liūdesys. Kūdikėlio drabužius sapnuoti – rūpesčiai. Jeigu mergina sapne mato save mažą, tai ją apkaltins paleistuvyste. Jeigu motina sapnuoja savo sūnų vėl esant kūdikį arba mažą vaiką, tai senos jos žaizdos užgis ir ji vėl pajus jaunatviškas viltis bei gyvenimo džiaugsmą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “KŪDIKIS

  1. Sapnavau kad is manes ateme mano vaika be jokios priezasties. As sukroviiau jam visus visus jo drabuzius daiktus nes galvojau jei pamatys kad jis viska turi grazins man atgal.labai verkiau bet nemaciau kaip ji issinese

  2. Laba diena, Sapne regejau, kaip savo krūtim pamajtinau mažą vaikino kūdikėlį.Sapnas buvo malonus:).
    Ačiū už komentarą.

  3. as sapnavau kad pagimdziau negyva kudiki. cia taip sapnuoju panasius sapnus nuo rugpjucio kai netekau vaikelio budama nescia, ivyko persileidimas ir po jo sapnuoju negyva kudiki kad pagimdziau ir panasius sapnus.