KŪDIKIS

Sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai. Daug kūdikių – vargai, bėdos. Ištekėjusiai moteriai kūdikį sapne regėti – laimė. Merginai – apsigausite. Našlei – pajuoka. Kūdikį gražų sapnuoti – vaisingi, geri metai Negražus naujagimis – vargai. Vyriškos lyties kūdikis – stiprybė. Moteriškos – širdies ramybė. Kūdikėlis vystykluose – ilga ir pavojinga liga Sapnuoti kad maudote naujagimį – laimingai išsisuksite iš sunkios padėties. Naujagimio verksmas – neramūs laikai. Mirusį kūdikėlį sapnuoti – liūdesys. Kūdikėlio drabužius sapnuoti – rūpesčiai. Jeigu mergina sapne mato save mažą, tai ją apkaltins paleistuvyste. Jeigu motina sapnuoja savo sūnų vėl esant kūdikį arba mažą vaiką, tai senos jos žaizdos užgis ir ji vėl pajus jaunatviškas viltis bei gyvenimo džiaugsmą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “KŪDIKIS

 1. Sapnavau kad is manes ateme mano vaika be jokios priezasties. As sukroviiau jam visus visus jo drabuzius daiktus nes galvojau jei pamatys kad jis viska turi grazins man atgal.labai verkiau bet nemaciau kaip ji issinese

 2. Laba diena, Sapne regejau, kaip savo krūtim pamajtinau mažą vaikino kūdikėlį.Sapnas buvo malonus:).
  Ačiū už komentarą.

 3. as sapnavau kad pagimdziau negyva kudiki. cia taip sapnuoju panasius sapnus nuo rugpjucio kai netekau vaikelio budama nescia, ivyko persileidimas ir po jo sapnuoju negyva kudiki kad pagimdziau ir panasius sapnus.

 4. Sapnas blyškus bet prasidejo taip:
  Įejau į kažkokia patalpa (galbut darželį)
  Ten pamaciau sėdinčius 3 vaikus bet ju veido ar kaip jie atrode neisidemėjau, mano visas dėmėsys buvo nukreiptas i maza mergaite. Pamacius ja pasakiai garsiai ar cia as maza? nes patalpoje buvo dar zmoniu pamenu ju siluetus. Kazkas li ir pasake taip, zvilgsnio dar nuo sapno pradzios neatitraukiau nuo tos mergaitės, veliau pajemiau ja į savo rankas ir sakiau koks as grazus vaikas buvau, dalinau jai konplimentus, o ji tik šipsojosi ir juokesi, kai bandziau ja paiimt i glebi ji buvo labai sunki, buvo sunku ja palelt, pasakiau jai kad as buvau sunkoka o ji tiesiog vel nusijuoke.
  Ir taip pasibaige sapnas.
  Ka tai gali reikšti?