Balta spalva (šviesus, baltas)

Ką reiškia sapnuoti baltą spalvą?
Sapnų balta spalva, balti daiktai, baltas, šviesus, balsvas, išbąlęs reikšmės:

 
balta suknele grazi mergina begiai grozis
Sapnuoti baltą spalva simbolizuoja tyrumą, taiką, nekaltumą, švarą, atsargumą, idealumą. Sapne matyti kažką balto taip pat reiškia, kad jūsų laukia kažkas visiškai naujo gyvenime. Netolimoje ateityje, o galbūt jau net dabar, jūsų gyvenime vyksta dideli ir geri pokyčiai, jūs atbundate naujai dar neišbandytai gyvenimo patirčiai.

Tačiau šio sapno alternatyva blogą žadanti: rytų kultūrose (Kinijoje, Indijoje, Japonijoje ir t.t.) baltą spalvą sapne matyti reiškia mirtį ir kančias.

Trumpai apie šio sapno reikšmę: Balta (spalva) – save vilkint kažkokius šviesius (baltus) drabužius, matyti – didelis džiaugsmas.

Panašūs sapnai: Sapnuoti juodą spalvą (tamsūs, juodai-balti sapnai)

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “Balta spalva (šviesus, baltas)

  1. Sapnavau, kad mano mama uzsake man balta suknele, bet taip pat ir kitu draugiu mamos uzsake jas, berods tai buvo pirmajai kumunijai, ir mes su drauge nuvaziavom tu sukneliu atsiimti, bet nematem kokios jos yra. Mano draugei tiko mamos uzsakyta suknele, o man ne ir as paprasiau kitos, matavausi labai daug baltu sukneliu, ir viena galiausiai issirinkau. Ka tai galetu reiksti?