Balta spalva (šviesus, baltas)

Ką reiškia sapnuoti baltą spalvą?
Sapnų balta spalva, balti daiktai, baltas, šviesus, balsvas, išbąlęs reikšmės:

 
balta suknele grazi mergina begiai grozis
Sapnuoti baltą spalva simbolizuoja tyrumą, taiką, nekaltumą, švarą, atsargumą, idealumą. Sapne matyti kažką balto taip pat reiškia, kad jūsų laukia kažkas visiškai naujo gyvenime. Netolimoje ateityje, o galbūt jau net dabar, jūsų gyvenime vyksta dideli ir geri pokyčiai, jūs atbundate naujai dar neišbandytai gyvenimo patirčiai.

Tačiau šio sapno alternatyva blogą žadanti: rytų kultūrose (Kinijoje, Indijoje, Japonijoje ir t.t.) baltą spalvą sapne matyti reiškia mirtį ir kančias.

Trumpai apie šio sapno reikšmę: Balta (spalva) – save vilkint kažkokius šviesius (baltus) drabužius, matyti – didelis džiaugsmas.

Panašūs sapnai: Sapnuoti juodą spalvą (tamsūs, juodai-balti sapnai)

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Balta spalva (šviesus, baltas)

  1. Sapnavau, kad mano mama uzsake man balta suknele, bet taip pat ir kitu draugiu mamos uzsake jas, berods tai buvo pirmajai kumunijai, ir mes su drauge nuvaziavom tu sukneliu atsiimti, bet nematem kokios jos yra. Mano draugei tiko mamos uzsakyta suknele, o man ne ir as paprasiau kitos, matavausi labai daug baltu sukneliu, ir viena galiausiai issirinkau. Ka tai galetu reiksti?

  2. As buvau bute su vienu berniuku savo klasioku ir pas mus atejo aukletoja. Mes su aukletoja nuejom I rusi ieskoti agurku . Kai radom ir isejom is rusio buvo tamsu.Tad kai grizom atgal I buta ejome miegot.as miegojau su savo klasioku.Ir pasirdo kad cia buvo sapnas sapne tad kai as uzmigau tame sapne susapnavau dar vienna sapna
    Kad mano tevai yra kazkur prie upes o as begu nuo baltos gyvates bet negaliu niekaip pabegt. Tada as begau pas savo tevus . Ir tada gyvates jau nebemaciau. Tada pas mus atejo musu kaimynas su, kazkokiais zmonem moterim ir vyru. Moteris mane kalbino ir pasake kad mano mama nesupyks jei eisiu su ja tad as ir ejau.Kol mes ejom link upes ji manes paklause ar tikiu setonu.As pasakiau kad jo.Tada kai paziurejau i jos veida jos akys buvo visos juodos as issigandau norejau begt bet ji manes nepaleido.Tada vel is kazkur atsirado ta balta gyvate ji igele tai moteriai. Tada as pabegau bet kai grizau mano tevu nebubo nieko nebuvo tad as nezinojau ka daryt nes jau buvo tamsu.Bet ir vel grizo ta gyvate bet sikart ji manes nesivaike ji tiesiog sliauze tad as ja sekiau atsekiau iki kazkokio namo ji isliauze i vidu tad as ja sekiau pasirodo kad viduj buvo mano tevai su kaimynu.
    Tada as atsibudau bet ne tikrovei bet pirmame sapne.Berniukas mane nuramino ir abudu vel ejome miegot.Tada viskas ir pasibaige