ŽVEJYBA

Sapnuoti, kad gaudote žuvį – rimti išbandymai arba apkalbos. Gaudyti žuvį rankomis – įsigysite priešų. Žvejoti valtyje – būkite atsargūs darydami sprendimus. Jeigu sapnuojate, kad užmėtėte tinklą, vadinasi, dėl savo sugebėjimo bendrauti su žmonėmis įgyvendinsite tat ką sumanėte. Sapne sugauti žuvį reiškia turtą arba netikėtą palikimą. Sapnuoti kad nieko nepagavote – įspėjimas, jog reikia būti atsargiems su nepažįstamais žmonėmis. Matyti žvejį reiškia, jog draugai nori Jus apgauti Sapne žiūrėti, kaip žvejoja kiti – pasinaudosite palankiomis aplinkybėmis. Sapne regėti žvejybos kabliukus reiškia kad turite viską, ko reikia tolesniam gyvenimui Jeigu sapne matote žvejybos tinklus, vadinasi, kažką įsigysite, jeigu tinklai suplyšę – liūdesys .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ŽVEJYBA

  1. Sapnavau kad pagavau didele zuvi upei ,bet kabliukas buvo uzkibes ne burnoj o uz sono ,buvo didele zuvis kad net nuotraukas dariau.Noreciau suzinot ka gali sapnas toks reiksti