ŽMONĖS

Matyti nepažįstamus žmones, sėdinčius ir geriančius, – geras pelnas. Matyti nuobodžiaujančius žmones – liūdėsite dėl svetimos nelaimės. Sapnuoti pasipuošusius žmones – nauda. Nuskurdę žmonės – vargas. Minias žmonių sapnuoti – naujienos. Einantys prieš Jus žmonės – sąmokslas. Matyti barzdotus žmones – dažnai pykstate. Linksmi žmonės – turtas ir sveikata. Nuliūdę – kažkam guositės dėl nelaimingo gyvenimo. Sėdintys – malonios akimirkos. Žmonės su juodais drabužiais – blogos naujienos. Sapne kokius nors žmones gaudyti – nemalonumai Žmogų sapnuoti, su juo sveikintis – malonus atsitikimas. Su geru žmogumi sapne draugauti – būsite laimingi. Su pažįstamais sapne valgyti – geras gyvenimas. Su žmonėmis pyktis – patarimas, kad su visais gražiai sutartumėte. Sapnuoti negyvus ar sužeistus žmones – didelis išgąstis. Žmonių kaulus sapnuoti – mirtis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ŽMONĖS

  1. Sapnavau kad buvo greitkelis ir masina (ji buvo maza geltonos spalvos) leke dideliu greiciu be vairuotojo ir smarkiai greitkelyje trenkesi I kita is priekio atvaziuojancia tamsios spalvos masina. As stebejau avarija stovedama ant kazkokios pakilos kitoje kelio puseje. Tada sapnuoju kad kazkas is tamsios masinos istraukia zuvusio vyro kuna jau uzdengta balta paklode. Tuomet sapnuoju kad policijos pareigune veda mane prie policijos malunsparnio ten jau sedi dar kelios pareigunes ir liepe vesti mane I pilicijos automobili nes pasake kad ta geltona masina buvo mano ir bevesdama pareigune pasake kad mane uzdarys I kalejima menesiui ir paskui po menesio 3 metams. Paskui sapnuoju kad su pareigune nuejom i kazkoki pastata ten buvo labai daug zmoniu ir visi esantys viiduje zmones bande issiaiskinti savo mokescius kazkokius. Ir sapnuoju kad laukiu as tos pareigunes kol ji issiaiskins savo mokescius. Dar sapnuoju kad skambinau draugei ir prasiau kad ateitu manes lankyti I kalejima ir sapnavau kad panikavau smarkiai del savo dukrytes ir vyro kad vyras negales eiti dirbti nes tures priziureti dukryte. Ka galetu reiksti toks keistas sapnas, prasau padeti issiaiskinti. Aciu