ŽMOGŽUDYS

Sapne matyti žmogžudžius – netektys arba nedraugų išpuoliai. Sapne matyti žudiką kruviną – Jūsų laukia nesėkmė. Su žmogžudžiais sapne grumtis – išsipildys Jūsų viltys. Jeigu sapnuojate, kad žmogžudys nori Jums smogti, vadinasi. Jūsų laukia didžiuliai išgyvenimai. Būti sapne žmogžudžio užpultam – galite netekti savo turto. Jeigu Jūs sapne žmogžudį užpuolate – gresia pavojus. Sapnuoti suimtą žmogžudį – nebegresia joks pavojus. Sapne nužudyti ginkluotą užpuoliką arba piktadarį – reikalų pasisekimas arba greitas kilimas karjeros laiptais. Jeigu sapne Jus nužudė, vadinasi, priešai daro viską, kad Jus pražudytų. Jeigu sapnuojate, kad Jūs ką nors nužudėte, tai Jūs dalyvausite gėdinguose įvykiuose, kurie suterš Jūsų vardą. Sapne regėti žmogžudystę reiškia liūdesį dėl piktadarių. Galbūt nelaimingas atsitikimas įvyks Jūsų akivaizdoje .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽMOGŽUDYS

  1. Sapnavau, kad grizau su savo suniuku namo. Dar neiejusi pro duru slenkstcio, atsirado uz keliu metru kazkokia mergina su vilksuniu. Jinai pradejo sakyti norinti, kad as kenteciau ir mirciau. Paleido vilksuni, taciau as suspejau ieiti i namus. Begau uzrakinti visas imanomas duris. Tuomet priesais lango jinai stovejo su cukrine rankoke. Cukrine (o tai buvo mano cukrine) ismete tiesai i langa. Tuomet kazkas nutiko, kad man teko iseiti i lauka. Pradejai su ja grumtis. Jinai turejo tazeri, gnaibe, braizesi. Vienu zodziu buvo padariusi zaizdu. Taciau, kazkaip pavyko ja pastumti i sona ir vel ibegti i namus. Ieskojau savo telefono ir paskamvinau 112. Veliau atsibudau, nes supratau, kad tai tik sapnas.

  2. Atsiradau buvusioj mokykloj,nes bėgau nuo žmoniu kurie megino mane nužudyti. Šalia manes buvo nepažįstami žmones,bet sapne uos laikiau tėvais ir buvo dar nepažistamoji kuria laikiau sese. Mane jie saugojo ir vis mes uzmušdavome tuos kurie megino mane nužudyti. Buvo daug kraujo. Tuo tarpu atsirado dar du zmones kurie mums padejo. Ir galiausei sapno gale sesuo ileido viena zudika ir paklausiau kodel ji taip padare? ji atsake kad jai atsibodo visa tai ir ji nori mirti ir padave zudikui daug pinigu. As begau meginau atidaryti visas duris bet iskrisdavo rankena ir pagaliau pribegau prie atidarytu duru ir iejus uzsirakinau. Pabegau pro langa ir nubegus prie pagrindiniu duru kur stovejo mano “seima” jie pradejo begti su manimi ir prasibudau.

  3. sapnavau jog du vyrai apsistimdė, vienas jų isaitraukė statybinį peili ir kitam smogė i kakla begalę kartų iš apačios… o aš tuontarpj begau laiptais žemyn nes žudika pažinojau (pažonojau tik sapne realiai jis man absoliuciai nematytas) nes mes buvom darbo kolegos ir žinojau jog jis yra nsprognozuojas. begant laiptais zemyn jjtau kaip kraujo purslai aptasko mane visa

  4. su drauge atvykome i masinu stovejimo aikstele. mes esame nepilnametes, tad siaip masinos negalime tureti, bet drauge lyg ja ir turejo, taciau nevairavo. as is kazkur turejau lanka, kuri galima sukti ant liemens (nesu uztikrinta ar tikrai turejau), ir su juo sukausi bei siaip pati sukausi ir nuejau iki aiksteles galo. tuomet patraukiau atgal, gan greitai atejau ir pamaciau toki vaizda: drauge rimtu veidu ziuri i mane, is kazkur atsiradusi priesais ja juoda masina su moterimi ir vyru, vaiksciojancius aplink ja ir priesais juoda masina- baltas autobusiukas su kazkokiu vyru, baltu paltu, stovinciu prie jo. tuomet pajauciau kazka blogo viduj, pamaniau, jog jie pagrobs mus ar kazkas, bet tuomet vyras su paltu issitrauke sautuva ir nusitaike i mano drauge (jos nebemaciau, ji lyg dingo uz kitu masinu), tuomet jis bande sauti i ja, bet neissove (nebuvo uztaisytas sautuvas, o as girdejau ta toki trakst), tuo metu as galvojau pasislepti uz masinu vienoje linijoje, kurioje yra ir drauges masina, bet tada supratau, jog mane ras, atsargiai, vis dar sukinedamasi su lanku ir aplink savo asi nuejau uz tolimesniu ir kitos linijos masinu bei pasislepiau. beeidama isgirdau tikra suvi ir savo drauges sauksma, bet ji sauke tokiu nesavu ir nezmonisku balsu.. lyg jai begalo skaudetu, jos balsas buvo visiskai iskreiptas, lyg nesveiko zmogaus. ir tuomet viskas nutilo. as labai issigandau, nes galvojau, jog zudikai tikrai mate mane arba bent jau mate, kad atvaziavau su savo drauge ir mane taip pat nuzudys. bet tuo momentu prisiminiau, jog tai tik sapnas ir as galiu atsikelt. pramerkus akis pajauciau savo sirdies toki stipru kalima, kad man net skaudejo krutine nuo to kalimo. visa ryta praverkiau, o ir i mokykla bijojau vaziuoti, bijojau, jog mane kazkas nusaus, bijojau ir del drauges.