ŽIURKĖ

Sapnuoti žiurkę – įspėjimas, kad Jūsų tyko klasta, taip pat kad turite priešą, kurio reiktų vengti. Žiurkė – apgaulė, muštynės su kaimynais Galimi barniai su kompanionais. Balta žiurkė – liga, kurią norėsite nuslėpti. Žiurkė gali reikšti žemus polinkius bei norus, stiprų kaltės jausmą. Jei matote žiurkes prie savo durų – nuodėmė, reiktų kontroliuoti savo jausmus ir emocijas. Būti žiurkės užpultam sapne – saugokitės nepadorių moterų. Gaudyti žiurkes – kerštas ar atpildas. Sugauti Žiurkę – panieka žmogaus menkavertiškumui, turbūt nugalėsite visus savo priešus. Užmušti žiurkę – pergalė bet kokioje situacijoje .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽIURKĖ

 1. sapnavau kad miegant mane puole daugybe ziurkiu jos visur buvo isitaisiusios po kaldra ant kaklo ir kai bandydavau jas mesti nuo saves jos su dantimis kojomis i mane isikibdavo kad as negaledavau ju numesti (kazkaip mintyse zinojau kad labai pavojingas ziurkiu ikandimas) viena man grauze koju pirstu naga po tas nagas buvo kaip po pedikiuro labai tvarkingas.visa nakti ieskojau kur nuo ju pasislepti bet nepavyko jos puole ir puole.
  Nesuprantu ka tai galetu reiksti?

  • Sapnavau didele balta ziurke namuose kuriuose as buvau su kaimyne.Ziurke begiojo po kambarius nieko nebijodama.Bandziau ja uzmusti, bet ji tik kaip suo isisiepus is pikcio dantis rode,padejo sunus,bet neuzmusiau.Ziurke bego paskui mane, bandziau pabegti,trenkiau durimis o ji soko ant manes ipykusi.Is to siaubo pabudau.
   Aciu

 2. Sveiki, sapnavau keista sapną norėčiau sužinoti kokia jo reikšmė.Sapnas trumpas, esu savo kambaryje staiga pro duru tarpus pradėjo lįsti keturios pelės. Visos pelės buvo labai gražios ir storos, tada kartu su jom atsirado keturios vištos taip pat storos ir gražios. Pas visus tiek peles tiek vištas kailis be galo blizgėjo. Iš karto išssigandau pelių, rankom pagavau dvi, bet laikydama rankomis supratau kad jų nėra ko bijoti. Pelės bandė pabėgti bet pastebėjaukad jos nebegali sulįsti į tuos pačius tarpus, o aš kažkodėl nusprendžiau joms ir nepadėti.

 3. Sapnavau didele balta ziurke namuose kuriuose as buvau su kaimyne.Ziurke begiojo po kambarius nieko nebijodama.Bandziau ja uzmusti, bet ji tik kaip suo isisiepus is pikcio dantis rode,padejo sunus,bet neuzmusiau.Ziurke bego paskui mane, bandziau pabegti,trenkiau durimis o ji soko ant manes ipykusi.Is to siaubo pabudau.
  Aciu