ŽINIUONĖ

Matyti sapne žiniuonę – įspėjimas, kad be kitų pagalbos nepavyks surasti teisingo sprendimo. Jei sapne nusivylėte žiniuone, – stenkitės būti savarankiškesni. Jeigu sapnuojate, kad geriate žiniuonių pagamintus vaistus, – Jūsų laukia nelaimės .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ŽINIUONĖ

 1. sapnavau kad vairuoju masina ir esame keturi as,dede, teta, ir sunenas ir mes atsidureme pusyne .Ir pamate dede uzrasa ant lentos as nuejau paziuret, ziuriu ant lentutes uzrasas pusynas, ir priena mazo ugio svetimas zmogus.
  ir sako! Kuo didesne , tuo brangesne?
  ir vel sako! Kuo vidutiniska tuo maziau pigesne?
  Ir vel sako ! Kuo mazesne tu pigesne?
  Asapsisukau su masina ir pradejom vaziuoti ziuriu eina mociute sena kuprota tepia laidotuviu vainyka ir dingo pamatem zinione ejo i pusyna ir darpavazavus privaziavau nama. Ir teta su negalio pati su mzimu is masinos islipo mes visi keturiese uzeinam i nama ten ant stalo vien zoliu dziovintu ir teta su sunum savo televizuriu plazmini ziuri ateina ziniuone ir atsiseda desnei pusaei ant su kaire ranka laikyda pagali neuzdegus pradejo sklaidyt dumus ir sakyt kas buria tas turi kompouteri !
  As dar taip pakliausiau: ar moteris,ar vyras nieko neatsake.
  tada su desne ranka nustume smeli ir pamaciau kartas zarijas ir lietas formos lasa jis putojo ji suspaude rankose ir as atsipudau