ŽĄSIS

Žąsį sapnuoti – teks priimti įkyrius ir nuobodžius svečius. Ypač gerai sapnuoti žąsis pievelėje. Matyti skrendančias žąsis – geros naujienos arba kažkoks praradimas. Jeigu regite plaukiančias žąsis, vadinasi, sėkmė sugrįš. Jeigu sapne žąsys įkyriai gagena, – nelaimė. Ganyti žąsis – nemalonus darbas. šaukti ir lesinti žąsis – turto įsigijimas. Gaudyti – pelnas. Parduoti – pelnas ir nauda Pirkti – neprotingi veiksmai. Perinti ar išperėjusi žąsis – pelningas darbas, o gagenanti – turėsite reikalų su valdininkais. Pjauti Žąsį – gausite palikimą. Žąsis sapne pešti – nusivylimas. Laikyti nupeštą Žąsį – liga. Negyva žąsis – netektis, nepasitenkinimas. Jeigu šį sapną sapnuoja įsimylėjėlis, vadinasi, jam reikia būti garbingam ir ištikimam. Kepti žąsį – teks būti malonių žmonių draugijoje. Valgyti keptą žąsį – laimė. Matyti žąsies plunksnas – gausite laišką. Matyti žąsies kiaušinius – įsigysite turto .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “ŽĄSIS

  1. Parduotuveje pirkti torta ir is pardavejos gauti auksinius auskarus . paskui grysti i parduotuve ir pirkti farsa is paskutiniu pinigu. Na ir paskui zasies polima ir kandima gintis su keptuve Bet Ji vistiek puola .