ŽAIZDA

Sapnuoti, kad esate sužeistas – nelaimės ženklas. Galimi nemalonumai, liečiantys biznį. Jeigu sapne Jus sužeidė nepažįstamas žmogus -saugokitės užpuolikų Sapne pačiam ką nors sužeisti reiškia, jog būsite neteisingai apkaltinti Jeigu sapne ant Jūsų kūno daug žaizdų vadinasi dėl savo poelgio patirsite gėdą. Jei matote žaizdą savo nugaroje, – nukentėsite nuo klastingų žmonių, išdavikų. Žaizda krūtinėje – pražūtinga meilė. Jei sapne matote savo sužeistas rankas, – galite netekti darbo. Jei sužeista koja, – atidėkite net ir svarbią kelionę vėlesniam laikui. Durtinė žaizda – geradarystė. Vilko įkandimas – nepasitenkinimas. Jeigu sapnuojate, kad perrišate Žaizdą, – greitu laiku likimas bus Jums palankus. Žaizdas sapne išgydyti – nauda ir turtas. Apie žaizdas sapne galvoti – už gerus darbus bus atsilyginta nedėkingumu. Sapne matyti kitus sužeistus – draugai Jums bus neteisingi .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽAIZDA

  1. sapnavau kad man ant desnes rankos gan didele keturkampine zaizda pilna stiklu,o as juos traukiu su pincetu istraukus dideles sukes rankiojau mazytes.skausmo nejauciau.ka tai galetu reiksti?