ŽAISTI

Žaidimai sapne reiškia, kad į gyvenimą Jūs žiūrite per daug paprastai arba labai rimtai. Draugiški žaidimai su žmonėmis reiškia susikaupimo trūkumą, blogą atmintį sunkumą bendraujant su kitais žmonėmis. Žaisti sapne su patinkančiu asmeniu – gyvenimas pilnas laimės, džiaugsmo ir pagarbos. Jei sapnuojate, kad žaidžiate kaip vaikas, – priminimas, kad laikas pailsėti. Žaisti su žaislais – senatvės problemos. Pirkti žaislus – betikslis pinigų švaistymas. Jei sapnuojate sulaužytus žaislus – mažiau dėmesio kreipkite į smulkmenas. Žaidžiant susipykti – turėsite nemalonumų su kaimynais ar greta gyvenančiomis moterimis. Žaisti vienam arba su partneriu šachmatais, šaškėmis, biliardą ar kitą žaidimą – įspėjimas. Jog esate per daug lengvabūdiški, neturite atsakomybės jausmą Žaidimas kauliukais – nesėkmingas biznis, skurdas, nusivylimas. Galimos ir infekcinės ligos. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos mylimasis žaidžia kauliukais – jis nevertas pagarbos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “ŽAISTI

  1. Įdomu, o ką reiškia žaisti sapne su šuniu ar su vilku, kuris draugiškas kaip šuo? Kartą sapnavau tokį sapną.:)

  2. sapnavau, kad is sirdies istraukiu tris zalius, spinduliuojancius namukus ir jauciu, kad man jie labai malonus, net prabudus, dar tarsi sapno tesinys, as atsargiai nesu juos, kad nesuduztu, o sapne matyt taip stipriai laikiau juos, kad visa ta kuno vieta, ties saules rezginiu slapia

  3. Pasijutau esanti kompiuteriniame zaidime. Man reikėjo kovoti su kažkuom dėl savo šeimos, draugų, kad juos išgelbėčiau.Kažkas sėdėjo ant kažkokio prietaiso, kuris į mane šaudė šovinius. Į mane nepataikydavo, nes aš užlipdavau ant sienų ir nušokdavau. Galų gale aš įšokau į duobę kurioje buvo pliušiniai žaislai-lėlės. Pamaniau, kad tikrai neberasiu šeimos ir nelaimėsiu žaidimo. Bet staiga priešais mane iškilo kažkoks padaras. Jis man sako: nevisada viskas atrodo taip, kaip turi atrodyti. Supratau kad tai mano šeima. Sapnas baigėsi.