VORATINKLIS

Sapnuoti, kad voras audžia voratinklį – ramybė ir laimė namuose. Sapnuoti, kad voras audžia didžiulį voratinklį -geros perspektyvos. Sapne regėti voratinklį – maloni aplinka ir darbų sėkmė. Sapne matyti juodą voratinklį – keblumai dėl darbą Sapnuoti, kad aplink Jus voratinklis ir daug vorų – tvirta sveikata, sėkmė, draugų parama. Jei sapne užkliuvote už voratinklio, kuriame yra didžiulis voras – greitas pasisekimas. Sapne įkliūti į voratinklį – nemalonumai, susiję su bizniu. Jeigu sapne patekote į apleistą namą, kuriame pilna voratinklių, – saugokitės klastingų žmonių pinklių .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “VORATINKLIS

 1. LABAS
  Sapne maciau ,dideliu vorus voratinklyja, jie buvo is priekio 3 tamsiuoj senoj palepeja .as sapne bandziau isbekti is palepes,bet begant voras soko ant nugaros man …buvo siurpus jausmas bet as ji ,numeciau su ranka..ir begant lauk, as bijojau dideliu joudu laiptu ..ir vel ten maciau baisu , jouda vora, voratinklyja..
  TIKIOSI KAD MAN GALESITE ,DAUGIAU PAASKINTI APIE SI SAPNA..
  MANO SAPNAI VISADA YRA SU PEANASAIS ,BET SITO TOKIO SAPNO MAN NETEKO SAPNOUTI ..
  TAI VA ,PRASAU JUSU ATSAKYMO ..
  ACIU LAUKSIU