VORAS

Jeigu sapne regite vorą – palankus likimas. Jeigu būsite atidūs ir aktyvūs, tai reikalai klostysis gerai Sapne matyti vorą su kryžiumi ant nugaros -netikėtas įvykis, kuris sujaudins Jūsų sielą. Jeigu sapne didelis ir mažas voras artėja prie Jūsų, vadinasi, džiaugsitės dėl savo reikalų. Jeigu didelis voras Jums Įkanda, – priešai pavogs Jūsų idėją, jeigu įkanda mažas voras, – nedideli nemalonumai, pavydas. Jeigu mergina sapnuoja, kad aplink ją – auksiniai vorai, vadinasi, laimė ne už kalnų, greitai ji susipažins su naujais draugais. Jeigu sapne bėgate nuo didžiulio voro, vadinasi, dėl žeminančių aplinkybių sėkmė Jus apleis. Jeigu sapnuojate, kad užmušėte vorą, o jis vėl atgijo ir Jus vejasi, – kankins liga ir fortūnos permainos. Sapne užmušti vorą – pyksitės su savo žmona arba mylimąja .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “VORAS

  1. Sveiki, sapnavau kad pamačiau daug negyvi vorų, ir dar tam sapne buvo uošviene kad ji jos pirma pamatė ir ne sutvarkė