Vogti pinigus

Ką reiškia sapnuoti save vagiantį pinigus (vogti pinigus, pinigų vagystė)?

Jei sapnavote, kad vogėte pinigus, tai perspėjimas, kad esate pavojuje ir privalote būti budrus bei pasisaugoti. Tačiau sapnuoti save vagiantį nėra vien tik blogas ženklas. Toks sapnas turi turi ir teigiamą pusę. Gera žinia ta, kad esate teisingame kelyje ir pagaliau siekiate to, ko labiausiai trokštate gyvenime. Alternatyvus sapno apie pinigų vagystę aiškinimas teigia, kad galbūt Jums trūksta meilės ir žmogiškos šilumos. Tačiau tai pasiekti šiuo metu yra pakankamai sunku, galbūt net beviltiška, kad ir kaip stipriai stengiatės tai padaryti.

Daugiau interpretacijų apie pinigus sapnuose:

  • Pinigas, pinigai

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Vogti pinigus

  1. Sapnavau, kad vogiau pinigus is kitu vagiu. BUvo didele rizika, bet pasiseke labai gerai.

  2. sapnavau,kad vagiau pinigus is mirstancios mociutes ,ne tai kad vagiau ,bet norejau juos pirma paimti lygtais,nors ne visus paimiau dar palikau,kazkokia nesamone

  3. ka reiskia sapluoti ,kad vyras turi meiluze ir iseina pas ja ,salnuoti kad labai skauda sirdį ir nuo to skausmo pabusti.

  4. Sapnavau kad pavogiau pinigus liktai buvo kazkokia istaiga galbut bangas nes begau lauk ir vis kelia uztverdavo dideles sarvuotos durys bet jas lengvai atidarydavau, begau kolidoriumi bet is priekio pasirode zmoniu ir is galo tuo sapnas ir baigesi:)