VIšTA

Višta – malonūs susitikimai šeimos ratelyje, šeimos padidėjimas. Balta višta – šeimyninė laimė. Juoda – liga ar nelaimė. Dedančią kiaušinius vištą sapnuoti – prasigyvensite ar turėsite pelną. Sapnuoti vištą, tupinčią ant kiaušinių, – didelis pelnas. Perekšlę vištą sapnuoti – nuobodulys, o jeigu su viščiukais – nauda ir pelnas. Jeigu perekšlė sapne deda kiaušinius – ramybė namuose. Sapne matyti vištą, o aplink ją daug viščiukų -šeimos padidėjimas, nevedusiems – laimingos šeimos sukūrimas. Vištą kvaksinčią sapnuoti – netikėtai nuliūsite. Giedanti vista – sunki liga ar nemaloni žinia apie artimą žmogų. Pirkti vištą – laimė. Rankose laikyti paruoštas maistui vištas – liga Nušauti vištą – padedant draugams gausite pinigų. Valgyti vištieną – įspėjimas, kad reikia susirūpinti sveikata. Vandens vištelė – klaidingų vilčių pranašystė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VIšTA

  1. sapnavau, kad gaudžiau vištas. Dvi pagavau, nunešiau į sodą ir sudėjau į tam skirtą narvą..
    Ačiū.

  2. Sapnavau, kad per sodą senuose tėvų namuose, kur aš jau nebegyvenu variausi dviratį. Bet staiga mane užpuolė trys rudos vištos. Buvo matyti, kad jos turi paražitų. Jos mane vijosi, o aš kažką turėdama rankuose atsigręžusi jas vaikiau ir bėgau.

  3. Darbe išdalino dovanų vištas,antis. Iki darbo galo jos atsileido. Mėsa graži be kraujo,balta. Kažkuri iš moterų surinko ir nunešė atseit ten kur šalčiau,bet tai buvo daržovių sklepas,įėjimas siauras,įeiti nebuvo galima. Kažkokiu būdu išsiėmėm ta paukštiena,ji taip pat buvo švari tik nesušąlus. Tai toks sapnas