VEŽIMAS

Sapne matyti vežimą reiškia blogas naujienas. Sapnuoti pakinkytą vežimą – nauda ir turtas. Važiuojantį vežimą sapnuoti – dar daugiau turto turėsite. Sapne matyti vežimą, pilną rugių arba kviečių, reiškia gerą derlių ir laimę. Matyti apvirtusį vežimą turtuoliams – nuostoliai o neturtingiems – geras uždarbis. Jeigu sapnuojate, kad važiuojate vežimu, vadinasi, laukia sunkūs darbai ir daug nesėkmių, nors Jūs ir stengiatės aprūpinti savo šeimą. Įsimylėjusiems sapnuoti, kad kartu važiuoja vežime – ištikimybė. Sapne laikyti rankose vadeles – naujų darbų sėkmė. Sapne lipti į vežimą – garbė ir materialinė gerovė. Iš vežimo lipti – susirgsite ar kita bėda laukia. Jeigu sapnuojate, kad važiuodami iškritote iš vežimo, – nelaimė jau beldžiasi į duris. Vežimą pačiam traukti – sunkiai dirbsite .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “VEŽIMAS

  1. Vaziuoja dvi moterys su dviem arkliais vezymuose ir sedi du vaikai, kol nunesu pilna maisa kazko, arkliai su vaikais kazkur dingsta ir niekur nerandam