VENOS

Jeigu sapne matote savo sveikas venas, vadinasi, liežuvautojams nepasiseks Jūsų apjuodinti. Jeigu venos išsiplėtusios, – kilsite karjeros laiptais. Jeigu venos kraujuoja – galimi nemalonumai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VENOS

  1. Sveiki,
    Sapnavau toki sapna. Sapne susirgau ir ejau duoti kraujo, sesele nieko nesakiusi dure i delna isilgai visa ilga adata, sapne tapau bejegis nuo tos adatos po truputi nutirpau visas ir nieko pajudint negalejau ,net atsimerkti. Laikui einant atleido ir atsigavau. Idomu kokia sapno reiksme

  2. Sapnas buvo labai trumpas, taciau sukreciantis. Su peiliu pasiemiau savo ranką ir supjausciau per keturias vietas korizontaliai tada paemiau ir ipjoviau tarp ju vertikalia ilga linija bet ji nekraujavo taciau labiau paspaudus ji pradejo begalo kraujuoti.

  3. Sapnavau kad ligonineje eme krauja is venos,as buvau priristas prie lovos,ir eme su labai ilga adada apie 10cm,labai buvo nemalonu.