VĖLUOTI

Vėluoti sapne – esate tinginys .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VĖLUOTI

  1. Sapnavau kad skubu kazkur skristi.buvo padaryta sukuosena su dirbtinais plaukais ir plauku dideli kuoksta ant grindu bet jie lyg ne mano.paskui katina lagamine bet kai norejau paimti lagamina jis buvo slapias nuo katino slapimo ir as katina ismeciau is lagamino ir sapnavau kad sutikau seniai mirusi teva jis kazka pasake.Aciu

  2. Aš atsikėliau ryte ir pradėjau ruoštis į mokyklą: vilkausi, dėjausi rūbus. Tada pažiūrėjau į valandas , jos rodė : 07:77 ( tikrai taip) . ir tada supratau, kad pavėlavau į autobusą. Ėjau pas netoli gyvenančią savo sesę, ji su vyru galvojo , kaip užsinešti didžiulį paveikslą į antrą aukštą. Netoliese vaikščiojo kitos dvi sesės, norėjau su jomis pasikalbėti, g važiuos į miestą ir mane nuveš į mokyklą, bet jos su manimi nesikalbėjo. Todėl nuliūdusi, kad neisiu į mokyklą, parėjau namo. Ir tada supratau, kad šiandien sekmadienis ir man į mokyklą nereikia.