VEIDAS

Sapnuoti aplink save laimingus veidus – geras ženklas, o jeigu veidai pikti – gresia pavojus. Jeigu sapnuojate puikų veidą, – nesibaimindami galite dalyvauti pasilinksminimuose. Jeigu sapne regite negražų, piktą veidą, – laukite nepageidaujamų įvykių. Sapnuoti kreivą veidą – nelaiminga jaunystė. Negraži veido spalva – nusivylimas. Sapne regėti sužalotą veidą – vargai Nepažįstamojo veidas sapne pranašauja naują pažintį, o daug veidų – susirinkimą ar pasipiktinimą. Viršininko ar kokio valdininko veidą sapnuoti -reikės duoti kyšį, turėsite netikėtų išlaidų, piniginių baudų. Savo veidą sapne veidrodyje matyti – vedęs vyras susilauks sūnaus, ištekėjusi moteris dukters, vaikinui iširs sužieduotuvės ar vestuvės, o mergina prieš vestuves susilauks kūdikio. Taip pat šis sapnas reiškia, kad galite susirgti. Sapne regėti veidą vandenyje – ilgas ir garbingas gyvenimas. Prausti sapne veidą – gailėsitės dėl to, ką padarėte. Veidą sapne pudruoti moterims – geras ženklas, vyrams – blogas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

9 - suma sapnų pasakojimų apie “VEIDAS

  1. Sapnavau, kad nusiprausus sluosciausi veida ranksluosciu ir pamaciau, kad visas veidas pasidenges rudais grudeliais (panasiais i linu semenis) ir atrodo labai baisiai. Pabandziau viena grudeli atplesti ir liko zaizda. Ka tai galetu reiksti?

  2. Sapnavau, kad gavau nuo pazystamo vyro per veida, jis man priekaistavo, del darbo reikalu, del to jis po to gailejosi ir manes atsiprase, buciavo lupas.

  3. Sveiki, sianakt sapnavau, kad mano mociute (neturi nieko bendri su medicina) man operavo paakius. Desinys po operacijos istino, o kairiojo pjuvi maciau labai aiskiai, bet be jokio kraujo, Ka tai galetu reiksti?