VAŽIUOTI

Važiuoti sapne rogėmis viengungiams reiškia laimę, sutuoktiniams – vaikus, kareiviams – pergalę, tarnautojams – gyvenimo pagerėjimą, ligoniams – skausmų sumažėjimą. Ratais važiuoti – viskas seksis. Paprastame vežime važiuoti – būsite pakviesti į krikštynas ar vestuves. Važiuoti vietoj arklių pasikinkius žmones turtuoliams – galybė, vargšams – vergija .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “VAŽIUOTI

  1. sapnavau kad vaziuoju dviraciu, po apacia ledas, atrodo stoviu vietoje ,minu,taciau dviratis nevaziuoja,ir mintyse galvoju kad tiktai neisgriuciau,bet neisgriuvau. ydomu ka galetu reiksti? aciu :)

  2. Sekmadienio naktį sapnavau, kad važiuojam automobiliu, vairuoju ne aš.Kelias eina tarsi per mišką.Pats kelias neasfaltuotas, bet smėlis ar žvyrkelis.Esmė pats kelias ,jis ne vingiuoja į šonus,bet maža pakalnė ir labai,bet labai augšta ir stati įkalė.Kada pradėjom važiuoti į tą įkalnę mašina stovėjo praktiškai vertikaliai,kelio jau nesimatė,taktai debesys, o aš labai bijojau.Tačiau mane laimingai ir sėkmingai ant tos kalvos užvėžė.Po to vyras tarsi ramino,kad nukristi negalėjau, nes veikė trauka?!