VARNA

Varna – liūdni įvykiai. Balta varna – laukia staigmena. Varnos ant medžių pranašauja giminių susirinkimą. Girdėti varną krankiant – kažkieno bloga įtaka, o jos rezultatas – klaidingi poelgiai Lesinti varnas reiškia, kad kažkam teks pataikauti. Gydyti sužeistą varną – padėsite žmogui, kuris neįvertins Jūsų pastangų. Jauniems vyrams šis sapnas pranašauja gražiosios lyties gudrybes ir intrigas. Varnas gaudyti – sėkmingi reikalai arba su kuo nors pyksitės. Jei varna Jus puola – kažkas Jums nori atkeršyti. Varniukus sapne kepti – karšta vasara. sveikata. Sugriauta varpinė – artimųjų mirtis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “VARNA

  1. sapnavau,kad varnos pulkais puola mano vaikus,vaikiau jas,rasdavau tupint ant mieganciu vaiku lovos,jos vis sukdavo ratais aplink namus ir kaip streles vel lekdavo pro langa

  2. Laba diena, susapnavau įdomų sapną, kuris negali iškristi iš galvos. Taigi: “Namuose ant lovos gulėjo dvi raganos, mano nuomone, viena ragana buvo tikra, stipri ragana, o kita pastarosios mokinė. Ta stiprioji ragana metė į mane negyvą juodą varną. Aš viso sapno metu, bandžiau jas išvaryti iš mano namų, o mano įsitikinimu, išvarymas buvo tik vienas, padegti savo butą ir sudeginti jas. Tačiau viso sapno metu aš bandžiau padegti butą, tačiau ugnis niekaip nedegė, tik užsidegdavo ji užkart užgesdavo. Ačiū už paaiškinimą.

  3. Sapnavau kad as einu keliu o mane pradeda pulti 2 (gal ir trys) juodos varnos,kanda i spranda,bandau jas nukratyti nuo sprando bet sunkiai sekasi.As su raudona striuke sapne.

  4. Sapnavau kad i namus iskrido krankenti varna .. kadangi mano gyvenime varnos daznai atskrenda pries nelaime, tai sapne supratau kad ji atejo pranest apie kazka svarbaus .. sapne as surikau: tik ne vel ,.griebiau ta varna ir ja uzmusiau.. po to kai ja uzmusiau mano draugas pasirode sapne jauciausi laiminga nes sapnavau jog jo nemaciau kuri laika ..po to pabudau..