VARLĖ

Regėti varles reiškia, kad greitai baigsis džiaugsmas ir nedidelės pajamos. Jeigu moteris sapnuoja didelę varlę, vadinasi, jos laukia vedybos su našliu, kuris turi vaikų. Varlės pievoje – malonus, sąžiningas draugas. Jeigu sapnuojate varles baloje, vadinasi, geriems draugams padedant įveiksite nelaimę. Varles savo namuose regėti – būsite turtingi. Su varlėmis sapne kalbėtis – būsite laimingi ir gerbiami Jeigu sapne girdite varlių kvarkimą, – greitai važiuosite aplankyti draugų, bet ši kelionė Jums nesuteiks džiaugsmo. Jeigu sapne pagavote varlę, vadinasi, netausojate savo sveikatos. Varles užmušinėti – bergždžias darbas, be to, patys sau pakenksite. Jas valgyti – pasieksite aukštą gyvenimo lygį .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “VARLĖ

  1. Sapnavau, kad esu Indijoje, ir negyvas varles jūroje, bet vistiek lipau į vandenį, keletas prilipo prie šlapio kūno…bet kažkodėl nebuvo labai baisu.

  2. Laba diena. Sapnavau kad girdziu po zeme varles kurkima ir po to is skyles zemeje lenda didele juoda varle ,bet jai iskisus pro skyle galva is jos burnos islenda maza zalia varle.Po to ta juoda varle lenda toliau razosi ir pradeda panaseti i siksnosparni po to ji dideja ir virsta zmogaus dydzio zmogaus pavidalo gauruota juoda pabaisa kuri mane pradeda vytis o sapne as negaliu pabegti begu keliu tiksliau sliauziu kabinuosi uz ten primetytu medziu saku ….ir nubudau, sapne buvo baisu ir prabudusi labai aiskiai visa sapna prisimenu .Ka tai galetu reiksti. Aciu uz atsakyma.