VANDUO

Matyti sapne jūrą ir švarų vandenį reiškia, jog tikitės sulaukti kažko viliojančio, kas gali Jus iš-garsinti. Labai skaidrus vanduo pranašauja sėkmę keliautojams, teisėjams ir besigalynėjantiems žmonėms. Žydras vanduo ir valtis – nusivylimas. Sapnuoti, kad vandens purslai krenta Jums ant galvos – aistringa meilė, kuri bus laiminga Tekantis vanduo pranašauja laimę, stovintis -nelaimes, kartais mirtį. Vandenį, trykštantį iš versmės ar fontano, sapnuoti – džiaugsmas ir pelnas. Matyti daug vandens, bet nematyti krantų ir dugno – dideli išbandymai ir kova, kuriai nesate pasirengę. Jeigu vanduo drumstas, – Jūsų tyko pavojai Taip pat džiaugsmą pakeis liūdesys. Gerti drumstą vandenį – liga, skaidrų, tyrą vandenį – geras Ženklas – vilčių išsipildymas, šiltą – būsite persekiojami šiltas vanduo sapne – liga. šaltas – sveikata Verdantis vanduo teigia kad esate smarkus žmogus. Degantis vanduo – džiaugsmas. Sapnuoti nubėgantį ir greit išdžiūsiantį vandenį – vargai greit baigsis. Jeigu sapnuojate, kad vanduo apsėmė namą ir kyla aukštyn, – Jums teks kovoti, priešintis blogiui. Bet jeigu vanduo slūgsta, – pasiduosite blogai piktų žmonių įtakai. Per vandenį bristi – išvengsite pavojaus. Įkristi į drumstą vandenį – daug klaidų. Jeigu sapne sušlapote kojas, vadinasi, Jūsų laukia nemalonumai, liga ir skurdas, kurie privers spręsti sunkius klausimus, vis dėlto, jei būsite budrūs, sugebėsite juos nugalėti Būti sapne vandeny audros metu – galite netekti artimų žmonių. Sportuoti vandenyje – meilė ir aistra Sapne vandenį nešti – naudingas ir pelningas darbas. Sapnuoti moterį su naščiais – neapkalbėkite moterų. Iš žemės trykštantį vandenį semti – galite susirgti. Palieti sapne vandenį – padarysite klaidą arba būsite nuliūdę. Matyti, kaip artimas žmogus įkrenta į vandenį, bet nenuskęsta, reiškia, jog to Žmogaus laukia dideli sunkumai, kuriuos jis sugebės įveikti. Pasiskandinti vandenyje – užsitrauksite rūstybę. Jeigu sapne dažnai save matote vandenyje – galite sirgti drugiu ar panašia liga .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VANDUO

  1. Sokineti uno didelio skardzio I vandeni ir tuom megautis,bet paskutiniu suoliu pritruko oro ir buvo sunku isnerti

  2. Sveiki. Sapnavau didžiule banga artėjancia link manes,bet vandenyno nesimate,tik didelė banga,kuri artėja,bet as ja pamatau,bėgu,ir užeinu už tvoros,lyg ja uzrakinu ir ta banga manes nepasiekia.Ka tai galetu reikšti?

  3. Sapnas labai trumpas. Akimirkai pamačiau mūsų baseiną pilną tamsaus vandens. Pagalvojau is kur jis atsirado.