VAIRUOTI

Jeigu sapne vairuojate masiną, vadinasi, kažkas pasmerks Jūsų poelgius, jie pasirodys esą nevykę ir kvaili. Vairuoti visuomeninį transportą reiškia žeminantį ir nedėkingą darbą. Sapne vairuoti traukinį – skurdas. Jeigu važiuojate traukiniu mašinisto kabinoje, bet vairuoja kažkas kitas, vadinasi, pasitelkę žinias ir sugebėjimus išvengsite sunkios situacijos. šis sapnas vyrams žada laimingą meilę, moterims – pasitikėjimą savimi ir apdairų bendravimą su gerbėjais. Jeigu sapnuojate autobuso vairuotoją, vadinasi, sėkmės ir laimės ieškosite kelionėse .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “VAIRUOTI

  1. sapnavau,kad vaziuoju savo automobiliu ir dideliu greiciu,o svarbiausia atbulomis.Paleidziu vaira,nes man reikia kazka pasiimti nuo grindu keleivio puseje.Trumpam pakeliu akis,ziuriu gerai vaziuoju ir vel i paieskas.Pastebeje pravaziuojantys,kad automobilis vaziuoja be vairuotojo,paskambino i policija.Sustabdes,bande/prisikabinti/,bet as jam nusisypsojau ir to uzteko,kad manes nenubaude, o jis nuvaziavo savo keliais

  2. Sapnavau labai keista sapna. Buvau masinoje vairavau ja ir salia manes sedejo gan laimyngos merginos ar jos gere ar ne tiksliai nepamenu pamenu kad vaziuojant man uz nugaros atsirado policija tiksliai nezinau ar jie mane stabde ar ne tai parodziau posuki i desine ir persirikiavau i kita kelio puse policija atrode kad vos nebuciavo man subines ar net buciavo su savo priekiu. Sustojas prie sviesaforo raudono stovejau kol uzsidege zalia sviesa. Buvo tamsu ir nejauku. Ir kazkaip gavosi kad vairavau nebe masina o motoroleri. Nenorejau sustoti policijai nes man iki teisiu atgavimo liko gal 2 savaites todel begau nuo ju pamates pirma galimybe kur ju masina negalejo pravaziuot siaurio kelio. Begau begau ir nusprendziau paslepti motoroleri i krumus didelius ta ir padariau ir pradejau begti pesciomis i sioki bei toki kalna. Viskas ejosi gerai uzbegau uz kampo ir maciau kaip dar kiti policijos patruliai sturmuoja kazkoki nama. Staigei mane pakirto su elektros soku sove i mane bet as galejau ir toliau begti. Bet pamates kaip kitus zmoniu sujema as tiesiog pasidaviau. ir vienas zmogus man sako , nesijaudink viskas bus gerai nes as pergyvenau kad mane sustabde. o tas zmogus bus nepazistamas. Ir gavau bauda ir pasirodo kad ipuciau 0,5 promiles girtumo bet nepamenu kad buciau geres. Ka tai reiskia? Labai idomu. Noreciau suzinoti kuo imanoma tiksliau . Labai aciu..

  3. Atrodo gėriau, buvo sunku ar norėjosi išgerti nepamenu. Atsisėdau už vairo girtas lijančią naktį. Už vairo buvau kvailas, spaudžiau gazą, slydau šonu ir nebesuvaldžiau automobilio. Tačiau sėkmingai išvengviau kažkokios nelaimės. Sustojau, išlipau iš automobilio ir atsisėdau ant dviračio, tikėdamasis, kad nieks nematė mano tokio poelgio. Susiradau savo merginą (realiame gyvenime ji taip pat mano mergina) ir nieko jai nepranešiau. Ji tik pastebėjo, kad sklinda alkoholio kvapas. Išgirdęs sirenas, policijos; supratau, kad vis dėl to atvažiavo manęs (dėl įvykusios situacijos). Nieko nesakęs ėmiau sprukti, užbėgau už kampo buvo vėl policija, apsupo iš visur. Ar pagavo? Būtų, bet atsibudau anksčiau.