VAIKAS

Jeigu nėščia moteris sapnuoja berniuką, – gims mergaitė, ir atvirkščiai. Nėščiai sapnuoti žindantį vaiką – gims silpnas kūdikis. Sapnuoti tik gimusį kūdikį – naujas patrauklus sandėris. Matyti tik gimusį kūdikį nesveiką – turėsite bėdų bei padarysite klaidų. Sapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams reiškia, kad sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaida. Vaikas, žindantis dideles mamos krūtis, – sveikata, mažas – sunki liga. Sapne imti ant rankų kūdikį, kuris serga ir kuriam pakilusi temperatūra – kančia ir širdies drama. Sapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras – džiaugsmas, nauja draugystė. Sapne ant rankų nešioti ne savo vaiką gali reikšti bėdą ar ligą. Matyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad Juras kažkas paliko jį prižiūrėti, bet Jūs to nenorite, – išvengsite bėdos ar klastos. Sapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą reiškia, kad Jus namiškiai dar mano esant vaiku. Sapnuoti linksmą, švarų vaiką – meilė ir daug gerų draugų. Jeigu vaikai nerėkia, riebūs ir gražūs – geri metai. Sapne regėti verkiančius vaikus reiškia blogą sveikatą ir nusivylimą. Sapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas reiškia nepriklausomybę ir nerūpestingumą bei visuomeninės nuomonės nepaisymą. Sapne matyti žaidžiantį vaiką – malonūs rūpesčiai Daug vaikų – vargai, bėdos. Sapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais – saugokite jį nuo blogų draugų. Jeigu vaikai sapne mokosi ir dirba – taika ir gerovė Jeigu vaikas sapne yra beviltiškas ligonis – Jūsų laukia neramūs laikai Jei motina sapnuoja, kad jos vaikas yra nesveikas, vadinasi, jo sveikata gera, tačiau ją jaudins nedideli nemalonumai dėl jo. Miręs vaikas – jaudulys, nusivylimas, širdies skausmas. Merginai sapne prižiūrėti vaiką – geras ženklas -ji bus gerbiama ir užims aukštą padėtį visuomenėje. Jeigu moteris sapnuoja, kad prižiūri savo vaiką, – jos laukia įdomūs darbai Jeigu vyras sapnuoja, kad jo žmona rūpestingai prižiūri jų mažylį – jo laukia harmoningas gyvenimas. Su aukle būnantys vaikai – neramūs laikai Nesantuokinį vaiką sapnuoti – būsite apkalbėti .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

14 - suma sapnų pasakojimų apie “VAIKAS

 1. laba diena, niekur nerandu sapno reiksmes: mes su vaikinu sapnavom ta pacia nakti kad turime vaikuti, berniuka, mano vaikinas net atsimena kaip ji pavadinome.. labai noreciau suzinoti ka tai reiskia..

 2. Sapnavau kad laukiuosi.ejau pasitart su bureja del ateities nes buvau viena.pas ja nepatekau.

 3. sapnavau kad del mano kaltes vaikas ikrito i sulini su skaidriu vandeniu.ir as maciau,kaip jis guli po vandeniu.o kazkokie zmones man liepe sokti ji istraukti.pradejau rengtis ir pabudau.ka tai galetu reiksti?

 4. Sapnavau kad mano dukra atvažiavo į svečius su naujagime mergaite. Mergaitė linksma, juokėsi. Tačiau aš pykau ant dukters. kodėl ji metus nieko nesakė, kad laukiasi vaikelio. Tačiau susitaikėme. Naujagime krykštaujanti, tačiau visa apsikakojusi, todėl aš ją ėmiausi pervystiti. Kvapas net sapne jautėsi.
  Prieš kelias dienas į langą atsimušė paukštis, o man kelias dienas niežti kairį delną.

 5. Sapnavau , jog paaiškėja , kad mergaite yra mano vaikino dukra ( realybėje : mano draugas , nėra tikras ar tai jo vaikas ar ne, nes mergina yra pasakiusi , kad tai ne jo , bet jis nėra 100% įsitikinęs ) , o sapne paaiškėja , kad tyrimai ar kazkas panašaus parodo , jog tai jo .

 6. Dienos metu uzmigau..prabusdavau bet vis nejo atsikelti galiausiai susapnavau sapna..kad as kazkur labai dideliam name klaidzioju..pasijutau nejaukiai..pasiklydau isigandau neradau savo kambario pradejo begti kraujas labai tamsus labai susijaudinau iskrito gemalas is manes be skausmo isinere ir pabego su ilga uodega net nepanasus i vaika.pasidare blogai ejau ieskot pagalbos…kazkokie zmones kitame kambaryje priglaude mane sutvarke buvo moteris kuria pazystu labai mazai..ir kazkaip atsiduriau tam paciam kambary kur viskas prasidejo..atsibudau

 7. Vaizdas prasideda nuo to kad aš su močiute ir sese namie. Prieš kelias akimirkas sapnavau musu virtuvėje moterį nepažįstamais … ji pardavinėjo kažką.. tuomet tas vaizdas dingo ir grįžo i savi vėžias . Sapno esmė yra šita jog man paskambino draugė ir paprašė išeiti i balkoną. Kai išėjau ji man padavė kudiki/vaikeli. Dvejojau ar imsiu jį ir norėjau atgal atiduoti bet gyvenau 5 aukšte ir mano draugė jau buvo nuėjus… dar po savo kojom pamaciau kate .. lauke labai tamsu ir ji buvo mano balkone . Kai pasilenkiau prie jos ji labai greit pabėgo.. taigi aš ta kūdikį jeigu gerai atsimenu palikau balkone ir išėjau … po kažkiek laiko dingo mano sesė ir kartu pastebėjau kad tas kūdikis taip pat dingo.. mano draugei atėjus namo neradome mano sesės nei to vaikelio . Todėl mano draugė ir močiutė išbėgo iš namu ieskoti vaiku. O aš likau namie ir po kažkiek laiko radau savo sesę . Ir atsibudau :)

 8. Sapnavau savo seserį kuri ruošiesi tuoktis ir mačiau kaip išaugo pilvukas labai gretai ir pasimatė kad yra neščia. Ka tai gakėtų reikšti?

 9. Sapnavau, kad mano kriksto dukra kuri dabar yra 3 metu vaiku zaidimo aikstelei ikrito i vandeni, vanduo buvo kaip katik po gausaus sniego, su tokia sniego putra, taciau as labai atsargiai artinaus prie vandens, kad jos dar daugiau neistumti, kai ji paniro sokau i vandeni jos traukti, po vandeniu maciau dar viena skenduoli, bet nekreipiau demesio ieskojau jo, radau. Istraukiau is vandenio paspaudziau krutine kelis kartus, papurciau ir atrodo viskas buvo normaliai, atsigavo… labai ydomus sapnas, ka tai galetu reiksti?

 10. Sapnavau kad pagimdziau labai dideli vaika (tokio didumo kaip vaikao buna1m)ir is manes ji norejo atimti mano vyras.as per sapna saukiau kad is manes neatimtu kudikio.paskui sapnas persimete i tai kad ieskojau vaikui pirkti bateliu bet visi buvo toki mazi kad negalejai rasti batuku savo naujagimui kuris buvo labao didelis

 11. Sveiki.
  Sapnavau keistą sapną, apie kurį tikrai nenutuokiu ką jis galėtų reikšti. Turiu vaikina, bet mes vaiku dar neturime ir net negybename dar kartu. Sapnavau, kad turėjau ant rankų savo naujagimę mergaite. Ir atvažiavau į namus parodyti savo mergaitės puseseriai. Tačiau mano vaikinas nebuvo kartu su manimi… Tuose namuose buvo daug žmonių, lyg giminės susitikimas. Norėjau visiems parodyti savo mergyte. Pasakiau kad man gimė mergaitė, ir tik viena moteris pasveikino. O kiti žmonės visai nekreipė dėmesio į mane ir mano vaiką ir kalbėjo toliau. Po to sapne pamačiau savo tėtį su kuriuo daug metų nesimatėme ir net nebendraujame. Tėtis taip pat nekreipė dėmesio į mane ir pradėjo mušti mano pussesere…
  Ką tai galėtų reikšti?

 12. Sapnavau kad krenta mano vaikas per laiptų turėklus iš aukštai,susižeidžia,bet lieka.gyvas

 13. Sapnavau ,kad vaikščiojau kažkokiais kalnais dantytom viršūnėm
  išėjimo ieškojom ir radom karstą ,o jame gulinčią jauną merginą,jau negyvą,neišsigandau ,labai jau natūraliai priėmiau,ir kažkokie vyrai irgi iš kažkur norėjome išeiti