VABALAS

Vabalą sapnuoti – nuostoliai arba esate kuklūs ir dėl to patinkate žmonės. Gražus, nekandantis vabalas – sveikata. Matyti rėpliojančius vabalus gali reikšti apkalbas, rūpesčius. Taip pat gali būti įspėjimas nebūti tokiems kritiškiems. Sapnuoti, kad Jūsų kūnu rėplioja vabalai – skurdas ir nemalonumai. Vabalą sapne sugauti – Jūs išvengsite priešo puolimo. Užmušti vabalus – sėkmė. Jei sapne piešiate vabalą, – tapsite sau priešas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “VABALAS

  1. Sapnavau kad tvarkau savo veida pesioju antakius ir virs kairio antakio pastebėjau spuoga ir as ji ispaudziau o ten vabalas juodas apvalus. O kita radau ant liezuvio? Ka tai reiskia?

  2. Sveiki,
    sapnavau, kad kažkur ėjau, kai staiga pajaučiau, kad kažkas yra mano ausyje. Pačiupinėju ir ten jaučiu vabalą. Bėgu verkdama pas mamą , o ji bando išlupti vabalą iš ausies. Labai skauda. Bet keista, jog aš apsimetu, jog apalpstu. Tuo ir baigiasi sapnas. Man 16 metų. Ačiū

  3. Sapnavau kad ant blauzdos pamaciau kazkoki baisu vabala,sapne maniau kad tai erke,tik ji buvo zymiai didesne.Viena pagavau,o poto pamaciau kad kita jau katik isiraususi i koja bet dar matau ja judancia gilyn,bet kojoje jau buvo isgrauzusi didele skyle.Kazkaip nejutau skausmo tai kisau pirstus i ta skyle jos gaudyti ir nepamenu ar pagavau.Buvo slykstu

  4. Sapnabau ant barsdos 2 drizuotus vabalus po oda juos išspaudžiau ir liko skiles barsdoja ka tai gali reiksti.Aciu