UŽSIENIETIS

Jeigu sapne regite kitatautį, kuris Jums patinka, – Jūsų sveikata bus gera. Jeigu sapne užsienietis Jums nepatinka – nusivylimas. Sapnuoti, kad Jūs esate užsienietis – nauji, ištikimi draugai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “UŽSIENIETIS

  1. sapnavau buavau paste. reikejo sumoketi 2,50, man iskart padejo graza smulkiom monetom baltom kruva, bet sakau as turiu lygiai 2,50 . is tos monetu kruvos istrauke auskarus su juogais rutuliukais ir grandinele. sako imk dovanojo, as apsidziaugiau, laikiau ronkose. kita sapno dalis: buvo trys uzsienieciai anglai, vienas paklause ar nori manes, as pasakiau kad nenoriu turet taves, jis vel klausia ar myli ka nors, o uz mane atsake juozas(tas zmogus man patinka,bendraujam, mylimes, padeda man,) juozas pasake taip ji myli (kad as myliu kazka), as tada i ji pazvelgiau nustegusi , o jis sypsojosi, nes zinojo kad myliu ji. po to uzsienietis paklause ar turit bendru vaiku su juozu, juozas atsako kad dra ne, ir liepiau juozui paaiskinti visa situacija.