UPĖ

Upę sapnuoti – prieš akis daug įvairių galimybių. Sapnuoti mažą upę su srauniu vandeniu vyrui -graži ir turtinga žmona, o moteriai – vilčių ir norų išsipildymas. Sapne matyti upę, apaugusią meldais reiškia, kad turi pagerėti gyvenimas ir viengungiams. Sapne regėti ramų vandens paviršių reiškia, kad mėgausitės svaiginančiu džiaugsmu, o gerovė Jus nuramins. Jeigu sapne upė skaidri – laimė. Jeigu sapne upės vanduo drumzlinas ir neramus, – laukia nesusipratimai su draugais. Plati upė pranašauja, kad atliksite didelius darbus. Sapne regėti išsiliejusią upę, kuri užliejo kelią -darbe nemalonumai Taip pat atsiras baimė dėl reputacijos, kuri gali nukentėti dėl kažkokio vyriškio įžūlaus elgesio. Jeigu sapnuojate, kad upė audringa, – gausite nemalonų laišką. Sapne regėti išdžiūvusią upę – nelaimės. Per Jūsų kambarį tekanti upė pranašauja, kad turėsite galingą globėją. Kraujo upė – gėda ir ligos. Stovėti įbridus į upę – pasveiksite. Jeigu sapne brendate seklia upe, – Jūsų laukia sielvartas, o tariami draugai Įtrauks Į skolas Sapne įkristi į upę reiškia nelaimę. Jeigu sapnuojate, kad plaukiate švariu upės vandeniu ir regite skenduolius, – teks pamiršti džiaugsmą ir laimę. Plaukti ir neperplaukti upės – pavojus, liga arba byla. Jeigu sapne perplaukėte sraunią upę, vadinasi, išeikvosite daug jėgų ir energijos, kol įgyvendinsite savo sumanymus. Jeigu sapnuojate, kad maudotės gilioje upėje -turtas. Plaukti laiveliu – gresia pavojus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “UPĖ

  1. Mano sesuo sapnavo, kad mes abi prie vandens. Ji pastūmė į vandenį mažą mano dukrytę (dabar ji suaugusi ir turi šeimą). Dukrytė paniro. Sesuo bandė jos ieškoti, bet vanduo buvo drumstas ir nieko nesimatė. Sesuo išsigando ir nubudo. Ką toks sapnas galėtų reikšti?