UGNIS

Ugnis gali reikšti greitai praeinančią aistrą. Tai įspėjimas nieko nekeisti, nes aistra greit praeis. Taip pat šis sapnas pranašauja išsiskyrimą su kokiu nors žmogumi, gyvenimo aplinkybių pasikeitimą. Jeigu sapnuojate, kad kuriate ugnį, vadinasi, Jūsų laukia malonūs netikėtumai. Greitai galėsite aplankyti toli gyvenančius draugus. Moteriai ugnį kurti – gražūs vaikai. Besilaukiančiai moteriai – bloga ateitis. Skaisčiai liepsnojanti ugnis – nesudrumstas džiaugsmas. Ugnį, ore degančią, sapnuoti – aukščiau stovinčių žmonių nedorumas ir piktumas. Ugnis su dūmais – nelaimingas atsitikimas. Iš dangaus krintanti ugnis – patirsite neteisybę. Dirbtinė ugnis – neilga laimė. Ugnis, prie kurios šildotės rankas, – meilė be atsako. Paliesti ugnį ir nenudegti – naudingas užsiėmimas. Jei sapne nudegėte, – saugokitės keršto. Jei sapnuojate ugnį po kojom, – didelė netektis. Bet jeigu ugnis nenudegina – pasiuntiniai ir turistai pasieks tikslą. Sapne įkristi į ugnį – užmiršite kerštą. Užgesusi ugnis pranašauja nelaimes ir vargus. Jeigu sapnuojate, kad dega Jūsų namas, – turėsite gerus draugus arba paklusnius vaikus. Savininkui sapne regėti, kad dega jo parduotuvė – greiti pelningi reikalai. Jeigu sapnuojate, kad apdegė Jūsų parduotuvės ar sandėlio sienos, – gresia nelaimės. Jūs nekovosite dėl savo sėkmės galvodami, kad tai beviltiška, bet likimas vėl atsisuks į Jus. Jeigu sapne Jūs kovojate su ugnimi ir neleidžiate jai įsiliepsnoti, – neramus darbas. Sapnuoti didelį gaisrą jūreiviams – sėkmingas ir ramus plaukiojimas. Literatams – sėkmė ir garbė. Dalykiškiems žmonėms – biznio sėkmė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “UGNIS

  1. Sapnavau ugnies jūrą, kurioje stovi vienas labai aukšas stulpas. Visa žemė degė, tik vienas stulpas, į kurį lipu gelbėdamasis. Užlipęs ant stulpo išsigelbėjau ir išgelbėjau dar viena žmogų.

    • Sapnavau kaip sedime du draugais ant zalios zalios pievos labai veslios ir kalbames, salia buvo namas ir vienas is draugu sako kad jis jame gyvena is sono ziurint namas nieko grazus, bet iejau i vidu ten baisu kapitalinio remonto reikia grindys linguoja sukrypusios sienos tokios pat viskas limpa kur prisiliesi baisu. Ir iseinu atsisedu ant pievos sakau nama reikia tvarkyti ten negalima gyventi tai sako taip mes gavom sako gera projekta ir ji tvarkysim nusimtato jiems geri pinigai ir namas naujas kuriame gyvens. Ir visi iseina as kazkaip pasilikau keliom sekundem atsisuku dega piva tokiu greiciu saukiu ziurekit dega pieva reikia gesinti manes negirdi, iejio draugai i salia esanti nama ir matau kaip kyla laiptais saukiu mojuojiu kad padetu ir atkreipia demesi pamato ta pieva begam greitai prie degancios pievos o ji jau baige degti ir pati gesta negau isdege zoles bet uznis buvo labai didele.