TVARKYTI

Jeigu moteris sapnuoja, kad tvarko kambarius, vadinasi, santykiai su vyru pagerės, o vaikai bus paklusnūs ir linksmi. Sapne matyti nešvarias grindis ir nesutvarkytą kambarį reiškia, kad laukia nusivylimai ir nelaimės. Jeigu moteris sapne šluoja grindis, – greitai kažkas mirs .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “TVARKYTI

  1. Sapnavau kad atėjau į kapines ieškojau senelių kapų,radus nuo kapų roviau didelė žolė,nes kapas buvo apleistas,,,,,ką tai galėtų reiksti

  2. Sapnavau, kad buvau savo namuose, bet mano namai nevisai buvo mano namai. Atidariusi kazkokias duris savo namuose radau didziuli, nenaudojama, labai senoviskai grazu kambari ir nusprendziau perkelti svetaine tenais, nes vaikams butu daugiau vietos dukti. Vyras neapsidziauge, kad pries perkraustant kambari reikes ji remontuoti. Jis buvo grazus bet senoviskas ir tuscias. Atidariusi kitas duris radau ilga koridoriu kuriame buvo daug daug kambariu. Visuose buvo viengules lovos, as pagalvojau, kaip gerai, kad cia tiek daug tu kambariu, visi kas atvaziuos musu aplankyti, gales gyventi atskiruose kambariuose ir niekaip negalejau suprasti, kodel as anksciau nenaudojau tu kambariu. Paskutiniame kambaryje buvo dvigule lova ir didelis langas su durimis i kiema. Pagalvojau, kad sis kambarys labai tiktu mano vyro seseriai, atvaziavus mus aplankyti. As pradejau ji tvarkyti. Jis nebuvo purvinas, bet jame buvo daug daiktu, vaikisku zaidimu dezese, tai as norejau viska graziai sudelioti. Atidarius duris i kiema, pamaciau, kad mes visai ne bute gyvenam, o milziniskame name, ir niekaip negalejau suprasti kodel spaudemes i 4 kambarius, kai ju cia tiek daug. Atidarius duris pamaciau sniega, aplink nebuvo kitu namu, paleidau savo pusantru metu mergyte palakstyt basai ant sniego. Koridoriaus gale buvo labai didziule, labai grazi, senovine virtuve. Ja as tik atsiminiau is pries tai buvusio sapno. Nors buvau laiminga, kad namai tokie grazus ir dideli, kazkodel jie mane verte jaustis nesmagiai ir nejaukiai. Sita nama as sapnuoju jau ne pirma karta. I ji panasaus namo niekada nesu maciusi realiame gyvenyme. Siandiena jauciuosi labai keistai. Pries tai sapnavau, kad su vaikais zaideme slepynes ir taip atradom situos pacius auksciau aprasytus kambarius.

  3. Sapnavau daug drabužiu ..ju kruvos . Tvarkiau , lankščiau jie ne nauji . Ketinau kažkam atiduoti .