TURGUS

Merginai sapnuoti turgų – malonios likimo permainos. Jeigu sapnuojate, kad esate turguje, vadinasi, būsite taupūs ir parodysite didžiulį aktyvumą biznio reikaluose. Jei turguje labai daug žmonių ir Jūs jaučiate baimę, nesaugumą, reiškia, jog sunkiai bendrausite su kitais žmonėmis, Jums kažkas trukdys. Sapne matyti tuščią turgų reiškia depresiją ir širdies dramą. Sapnuoti, kad turguje parduodamos supuvusios daržovės ir sugedusi mėsa – reikalų žlugimas. Jeigu sapnuojate, kad turguje Jus apgavo, – saugokitės apgaulės ir šmeižto. Sapne matyti, kad Jūsų artimieji prekiauja turguje – sudrumstas džiaugsmas. Pačiam prekiauti turguje – pažeminimas, gėda, bet gali reikšti ir tai, jog sugebate prekiauti ir šiuos sugebėjimus greitai panaudosite .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “TURGUS

  1. Matau prekystali su daug megstu megztiniu , kaip kaziuko mugėje ir matau mama pasimatavusia megzta megztini ,ji pasimatavusi ,jai patiko ir ji ims , o aš negaliu išsirinkti nes man patinka ir tas ir tas. Megztiniai savo darbo, šilti .