TUALETAS

Tualetas kai kuriems žmonėms gali reikšti pavojų. Skubėti į tualetą ir jo nerasti – kažkas atsisakys Jums padėti, gali būti nutraukta sutartis. Jei surandate tualetą, bet kažkas Jums sutrukdo juo pasinaudoti, – gali būti natūralus noras pasinaudoti tualetu. Jei stovite eilėje prie tualeto – bendrausite su nepatikimais žmonėmis. Jei tualetas pilnas žmonių ir Jūs negalite į jį patekti – galite gauti iš biznio gerą pelną, jei sugebėsite tuo pasinaudoti. Išsitepti tualete – nesąžiningu būdu įsigysite pinigų .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “TUALETAS

  1. Šia savaite jau kelinta karta sapnuoju kad ateinu į tualetą o jis pilnas fekalijų , Vanduo ne nuleistas !!

  2. Sapnavavau, kad valau , dezinfekuoju tualetą. Ir paskui kažkas man sako, jog eičiau į kitą kambarį ir ištepčiau tuo pačiu valikliu visiems ten esantiems žmonėms viršutinę nugaros dalį, paskui pervalyčiau švariu drėgnu rankšluoščiu. Jaudinausi, kad nenugriaužtų nugarų. Tame kambaryje sėdėjo prie ilgo balto stalo (maisto nebuvo) jauni vyrai ir moterys gražiai aspirengę ( buvo apie 25 žmones). Tada pradėjau tepti nugaras, reikėjo ranką užkišti už rūbų, prie keleto nenorėjau net prisiliesti. Jiems nieko nenutiko. Baigėsi sapnas.

  3. Sapnavau,kad kazkas man pasiule isvalyti tualetą supermarkete. Su siurbliu siurbliavau,paskui žiūriu,kad susirinko žmonių eile: moterų ir vyru. As jiems sakau,vyrai,nesidrovekit,tualetas didelis,naudokitės ir jus moteru tualetą,kol galit. Paskui išėjau ir išvažiavau su vaikais,bet mintyse vėl tualetas- as lygtai nesivaliau vyru pusėje. Nusprendžiau,kad reiktų vis delto grįžti ir pabaigti darba. Pradėjau plauti prieangi,taip ir prabudau.
    Aciu is anksto

  4. Sapnavau sedint ant toleto ir norinti kakoti bet negalejau nes uzkietejo vidurei .Keistas sapnas.:)