TRAUKINYS

Matyti sapne traukinį – geras ženklas. šis sapnas žada keliones. Sapne greitai važiuoti traukiniu reiškia, kad kelionėje veltui išleisite daug pinigų. Sapne matyti traukinį, kuris vos juda, nes nėra bėgių reiškia neramumus dėl reikalų, kurie vėliau duos turtus ir sėkmę. Pavėluoti į traukinį – nereikia panikuoti dar yra laiko Sapnuoti, kad suspėjote į traukinį, – Jums jau pasisekė. Jeigu sapne važiuodami traukimu supratote, jog važiuojate ne ten, kur Jums reikia, – nedideli nemalonumai darbe arba varginanti komandiruotė. Jeigu sapnuojate, kad gulite viršutiniame miegamojo vagono aukšte, vadinasi vyksite į kelionę su nemaloniais pakeleiviais. Važiuoti traukiniu ir iškristi iš jo, bet nelikti vienišam, sulaukti pagalbos reiškia, kad nereikia skubinti reikalų, viskas susitvarkys. Stengtis išlipti iš traukinio – baimė susidurti su realybe. Parvirtęs traukinys pranašauja gėdą ir nemalonumus. Sapnuoti prekinį traukinį – geros permainos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “TRAUKINYS

  1. O jeigu sapne traukinys lekia tiesiai į mane, bet ne bėgiais, o tiesiog atitrūkęs nuo žemės… Tame pačiame sapne taip pat dalyvauja viesulas… Bet abiejų išvengiu…

  2. Sapnavau, kad stoviu ant geležinkelio stoties. Vietoje kur važiuoja traukiniai. Prieš mane stovėjo draugas nugara. Vyras mojavo, kad gal perspetų, kad atvažiuoja traukinys. Pajaučiau, kad traukinys palietė mano nugarą, draugą nustūmiau, kad jo nepartrenktų ir kažkaip nušokau pati pas jį. Ką tai gali reikšti?

  3. Pamenu prasidejo kelione traukiniu, bet tokia paprastesne klase, daug zmoniu, nekuokie patogumai, beje as nevienas atrodo su savo antraja puse ar drauge, as jos veido nematau. Atrodo jinai skundesi del ko taip nepatogu as pritariau. Staiga atsidurem jau kitam traukiny, geresnes klases daugiau vietos, as jos klausiau dabar geriau, ji patenkinta.. Staiga pranese stotele, mums reikia jau issilaipinti, ji ka galejo ta paeme is musu daigtu, man kaskas nusimete, nerandu ieskau jau galvojau nespesiu islipti. Girdziu kaip kontroliere praso uzlaikyti traukini. Visdelto spejau islipti, zmones sypsosi del mano nerangumo. Islipes supratau, kad dar kazka palikau, sau tariau tiek to nors traukinys kazko visai nebepajudejo, puoliau ieskot savo drauges,
    ji nueijusi daug i prieki tai as gyniausi atrodo jau netoli buvau pasivyjes kai pabudau.
    Retai sapnuoju apskritai, bet kai kazka keisto susapnuoju kazkas gan stiprei susije ir nutinka. Parasiau nesenei pabudes.