TILTAS

Tiltą sapnuoti, per jį eiti – pasikeis Jūsų gyvenimas. Matyti kelis tiltus – pavojai. Remontuojamas arba statomas naujas tiltas reiškia, kad Jūsų reikalai pasitaisys. Sapnuoti ilgą, pusiau sugriautą ir stebuklingai išsilenkusį tamsoje tiltą – melancholija dėl pačio brangiausio dalyko netekties. Jeigu šį sapną sapnuoja jauni žmonės arba įsimylėjusieji, vadinasi, jų laukia nusivylimas slapčiausiomis viltimis, nes tie, kuriuos jie myli, neatitiks idealo. Jeigu sapnuojate, kad Jums prieš akis iškilo tiltas – saugokitės išdavystės ir tariamų gerbėjų. Sapnuoti toli esantį tiltą – pelninga įmonė. Naują tiltą sapnuoti – būsite laimingi. Medinį – neramumai. Sudegusį – gresia pavojus. Eiti tvirtu tiltu – norų išsipildymas, pasitenkinimas savimi ir aplinka. Jei tiltas apgriuvęs arba Jums kas nors trukdo jį pereiti – konfliktai, išsiskyrimas. Siūbuojantis tiltas – rizikinga sutartis. Eiti tiltu ant kurio yra įvairių kliūčių – laimingai nugalėsite kliūtis. Eiti po tiltu – tikslą pasieksite tik nugalėję kliūtis. Parkristi ant tilto – trukdymai darbe. Žiūrėti nuo tilto į švarų vandenį – geras ženklas. Jeigu sapne nuo tilto regite nešvarų vandenį -reikšmingiausios pastangos duos liūdnus rezultatus. Kristi nuo tilto – saugokitės protinės įtampos. Sėkmingai pravažiuoti tiltą reiškia, kad sunkumus nugalėsite ne pačiais geriausiais būdais. Jeigu sapne važiuodami tiltu susidūrėte su kliūtimi – gresia katastrofa .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “TILTAS

  1. Sapnavau kad stovėjome ant tilto su drauge kurios realiai nepazystu ir ji persisvere per tylta lyg krist žemyn as as ja is paskos gaudyt pats persisverdamas per tylto turėklus ir užsikabinau rankom kabėji ir ji pagavo man uz kojų ir laikesi bet pavyko kažkaip isikapanoti.