TIGRAS

Tigrą sapnuoti – susidursite su neapykanta ir piktumu. Sapne matyti nuo Jūsų nubėgantį tigrą reiškia pergalę prieš nedraugus ir Jūsų padėties tvirtumą. Jeigu sapne tigras praeina pro Jus, – pulsite į neviltį. Jeigu sapne matote tigrą narve, – pasiseks. Sapne įpykęs tigras perspėja, jog reikia saugotis piktų žmonių. Jeigu jis sapne gerinasi – saugokitės priešų. Tigrą sapne gaudyti – rūpesčiai. Jeigu sapnuojate, kad tigras puola, – Jus įskaudins priešai. Jeigu sapne grumiatės su tigru ir užmušate jį, -Jūsų darbai bus sėkmingi. Nugalėti sapne tigrą – didelis noras nugalės visus sunkumus. Nušauti tigrą – išsiaiškinsite draugų klastą. Tigro kailį nulupti ir jį parduoti – būsite turtingi Sapne matyti tigro kailį reiškia nuoširdžius santykius su draugais .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “TIGRAS

  1. sapnuoju,kad apsikabine stipriai draugiskai su dideliu tigru,voliojames apsikabine,as dziaugiuosi,ir sakau,kad gyvenime visad norejau apsikabinti dideli draugiska tigra.