TĖVAS

Jeigu sapne regite tėvą, vadinasi sunkiai išvengsite biznio keblumų. Norėdami išspręsti problemas, turėsite paklausyti išmintingo patarimo. Sapne kalbėtis su tėvu – laimė. Tėvo sapne pasiilgti – širdį grauš liūdesys. Tėvą mirštantį sapnuoti – nelaimė. Sapnuoti, kad Jūsų tėvas miręs – blogi reikalai Viską darykite atidžiai. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos tėvas miręs, vadinasi jos mylimasis apgaudinėja ją arba apgaus. Jei sapne matote savo mirusį tėvą didingą ir apsirengusį gerais drabužiais, – galite tikėtis sėkmingos operacijos arba išvengsite didelės bėdos. Jeigu sapne tampate tėvu – laiminga santuoka .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

6 - suma sapnų pasakojimų apie “TĖVAS

  1. Labadiena , prieš 7 metus palaidojau man labai brangų tėvelį , vis aplankydavo mane sapne , bet šianakt sapnavau labai keistą sapną: jog aš su savo artimaisiais nuvykome į kapines , ir mano mama su mano draugu atkasė tėvo kapą , tėvo kūnas buvo prie pat žemės paviršiaus , gražūs, tvarkingi rūbai , pats sušukuotas , ir veidas toks rūžavas , tarsi gyvas būtų , ir tarsi kažkas man sako , jog jis yra pasiruošęs prisikėlimui į amžiną gyvenimą po dievo teismo. Labai įdomu ką tai galėtų reikšti?

    • Sveiki. Si sapna sapnuodavau labai seniai, bet netgi dabar, praejus 4metams negaliu to pamirsti. Viskas prasidejo po mociutes mirties. Deja, ji nespejo su manim atsisveikinti, is seses pasakojimu ji vis klausinejo kada as grisiu, bet deja taip ir nespejau sugristi namo. Pirmieji sapnai apie ja buvo grazus, ji sapnuose gyva, tokia kaip visada. Veliau sapnuodavau jog ji yra dvasia, kuri gyvena tarp musu namuose, bet tik as ja galiu matyti, veliau sapnuodavau ja vel gyva, bet ji sapnuose mane isvadindavo labai negraziais zodziais. Norejau paklausti ka reiskia toki sapnai. Ar ji kazka norejo pasakyti per juos ar kaip? Nes galit tiket, galit ne, as po siai dienai tikiu kad ji su mumis, nes kartais namuose nutinka tokiu nepaaiskinamu dalyku… Aciu uz atsakyma:-)

    • Sveiki, susapnavau kad tėvas yra neištikimybas mano mamai. Mama verkė, o aš vis bandžiau tai meilužiai atkeršyti. O ji mūsų namuose sėdėjo ir tiesiog šypsojosi. O tėvas atrodė labai laimingas su kita. Ką tai reiškia?

  2. Sveiki, susapnavau kad tėvas yra neištikimybas mano mamai. Mama verkė, o aš vis bandžiau tai meilužiai atkeršyti. O ji mūsų namuose sėdėjo ir tiesiog šypsojosi. O tėvas atrodė labai laimingas su kita. Ir vis bandžiau atkalbėti kad ne perrašytu jainamo. Ką tai reiškia?

  3. Sveiki.sapnavau kad sedejau ant keliu savo mirusiam tevui ir ji buciavau i skruostus ir i lupas

  4. Sapnavau savo tėvą mirusį, kuris 12 metų, kaip išėjęs. O mama (kuri sveika ir gyva) nuo jo nesitraukė, buvo atsigulusi ant jo, kiti žmonės vos ja atplešė nuo jo. Taip pat sapne jutau labai stiprų smarvės kvapą, kuris atrodo net pykino, jis sklido nuo mirusio tėvo. Sapne viską stebėjau atrodo iš šalies.