TELEFONAS

Telefonas reiškia abejones ir neišspręstas problemas. Jeigu sapnuojate telefoną, vadinasi, sutiksite draugų, kurie Jus ves iš doros kelio. Girdėti skambant telefoną gali reikšti kokį nors skubų reikalą, nenumatytą bendravimą. Jei stengiatės kažkam prisiskambinti ir nepavyksta, – reikalai klostysis ne taip, kaip norėtumėte. Jei atsiliepė ne tas asmuo, kuriam skambinote, -Jums kas nors sutrukdė ar sutrukdys tvarkant reikalus. Pačiam telefonu kalbėtis – linksma žinia. Sapne kalbėtis su nedraugu reiškia netikėtą susitikimą. Jei kalbant telefonu pokalbis nutrūksta, – gausite pranešimą apie mirtį. Jeigu moteris sapne kalbasi telefonu ir negirdi pašnekovo, vadinasi, ji neteks mylimojo. šis sapnas gali reikšti ir apkalbas. Jeigu įsimylėjusieji sapnuoja, kad kalbasi telefonu, – sužinos linksmą naujieną. Kalbančius telefonu sapnuoti – būkite budrūs, gali atsitikti nelaimė. Telefoniniai pokalbiai gali reikšti sunkumus bendraujant su kitais žmonėmis. Jeigu moteris sapne girdi kažkieno pokalbį telefonu, vadinasi jai daug kas pavydės, tačiau ji kovos už savo laimę. Matyti sudaužytą telefono aparatą reiškia, kad nesugebėsite pasinaudoti proga praturtėti ar pakeisti darbą. Sapne tiesti telefono laidus reiškia netikėtą pasisekimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “TELEFONAS

  1. Sapnavau , jog mano mylimas vaikinas nori nuo visko pailsėti , dingti . Sapne jis rašė žinutę man , rašė , kad myli , bet kurį laiką jo nebus . Ką tai reiškia ?

    • Sapnavau,kad buvau su šeima parduotuvėje su savim turejau kuprinytę kurioje viskas buvo telefonas banko kortelės ir kiti asmeniniai daiktai. Matuodamasi drabužius užmiršau kuprinyte pasiimti,o kaip paėjus toliau aš ja prisiminiau ir pradejau pasigesti savo kuprinės.Pasakiau tevams kad turbut kuprinyte palikau ten kur matavausi drabuzius o nueje ten radome kuprinyte bet atsegus ja ji jau buvo be telefono ir be banko korteles.Pradejau panikuoti.Tetis sake kad turi drauga policininką jam paskambino sake viska suras ir viskas bus gerai mama paskambino i banka kad uzdarytu mano saskaita,sake viskas susitvarkys bet as taip nemaniau,jauciau kazkoky nerima ir pradejau pati ieskoti savo telefono kodel butent telefono ? Nes saskaita buvo uzdaryta jau.Bet taip ir nepavyko rasti …Poto paskambino kazkoks vyriskis ir sake kad gali atiduot mano telefona man jeigu as jam duosiu 50€ as paklausiau ar mano telefonas sveikas ar nieko nepadare sake kad pora daliu pardavė tada as labai supanikavau ir atsikeliau iš sapno ! Labai apsidžiaugiau kad tai buvo tik SAPNAS ! (Bet tikrai galiu pasakyt,kad tas sapnas buvo labai tikroviškas )