TAURĖ

Taurė – rimti nusivylimai. Gerti iš taurės – laiminga meilė. Sapnuoti auksinę taurę – malonumai, kuriuos patirsite nuskriaudę savo artimuosius. Sidabrinė taurė pranašauja svarbius atsitikimus. Sapnuoti, kad geriate iš sidabrinės taurės – nesėkmingas biznis. Matyti krištolinę taurę – išgarsėsite. Sapne matyti taurę, pilną vyno reiškia, kad galite pasitikėti draugais. Jie reikiamu momentu suteiks paramą. Jeigu sapne apžiūrinėjate senovines taures, vadinasi, laukia palankių žmonių pasiūlymai. Pirkti taures – būsite pakviesti į pobūvį. Taurę dovanoti – esate laukiamas svečias. Gauti taurę dovanų – sutiksite ištikimų draugų. Sudaužyti taurę – teks pakovoti dėl meilės. Merginai sapnuoti, kad duoda savo mylimajam vandens – uždrausti malonumai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “TAURĖ

  1. Sapnuoju,kad plaukioju po vandeniu ir staiga nebegaliu praplaukti ,tiek daug dideliu zuvu is visu pusiu,nebeliko vietos plaukiojimui