Šuo

Regėti jį – pažinsi ištikimą žmogų, tiesiog reiškia gerus draugus.
Žaisti su juo – susitaikymas, džiaugsmas.
Jo užpuolimas – pavojus, iš “draugų” pusės.
Įkandimas – susiriejimas dėl pinigų; lojimas – liga.
Pasiutęs – rūpesčiai.
Susipjovę šunys – šeimos kivirčia, juodas – nedėkingas draugas, baltas – maloni pažintis.
Rišti jį – nori tave apvogti.
Medžioklinis šuo – malonūs patyrimai.
Vaikščioti su kilmingu, tuo labiau būti sapne šuns šeimininku – visapusiškas pasisekimas.
Jei per miegus glostote šunį – jūsų laukia ištikima draugystė, sėkminga – naudinga pažintis.
Užmušti sapne šunį – kivirčas ar liga.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

20 - suma sapnų pasakojimų apie “Šuo

 1. Sapnavau kad su draugais buvome dideliame zydrame baseine. netoliese buvo Suo (mama) (suo buvo auksinis retriveris) ir keli jos suniukai. Tada suniukai ilindo i kazkoki kanalizacijos vamzdi, bet jie galejo lengvai islipti. O ju mama soko i baseina ju ieskoti. O as isokau jos sustabdyti. Tada ilgai nardziau baseine, bet suniuku mama jau buvo ilindusi i kita kanalizacijos vamzdi, ir mes ju neberadome. Beto prie tu vamzdziu buvo labai nemalonus kvapas. Ta pacia nakti sapnavau kad uzsidege mano namas ir nors as turejau skambinti i gaisrine, pati begau i nama kad isnesciau savo vaikystes prisiminimus-piesinius.

 2. Sveiki, sapnavau, kad grįžtu namo ir svetainėje ant sofos pamatau storą šunį, kuriam nubėgo vandenys ir ruošiasi gimdyti. Šuo nematytas, šeimos narių klausiu iš kur šis šuo, bet niekas nesupranta kaip jis čia atsirado. Man šuns gaila, nežinau ką daryti. Labai keistas sapnas. Niekur nerandu reikšmės.

 3. Sapnavau,kad miegu ir po namus kazkas vaiksto,bandau uzdegti sviesa,bet sviesa nedega,paskui Po kaldra man lenda gauruotas suo,as ji stumiu nes jutau baime,as ji stumdama ikisau du pirstus i nasrus,o jis juos ciulpti pradejo,sapnas buvo nemalonus is tos baimes nets pabudau

 4. Sveiki sapnavau savo mirusi suni ir pries akis kaip jis kankinasi ir as ja sapnuoju ha tai reiskia?

 5. Sveiki, ką galėtų reikšti sapne sunkiai vemiantis, po vėmimo sąmonės netekęs šuo. (turėtas praeityje augintinis)?

 6. vakar mirė mano šuo ir tą pačią naktį sapnavau, kaip jis guli leisgyvis ir man sako, jog jo širdis stoja, aš pradėjau jį gaivinti darydama ‘širdies masažą’, bet mane atitraukė ir jis mirė.

 7. Sapnavau kad vedziojau suni kur buvo daug vedziojamu sunu lyg prie namu stadione bet buvo ir patalpu lyg firmu pastatai kiaurai praeinami nusprendziau pirma kart paleisti ja pazaisti su kitais suniukais ir ji kai nubego taip ir neradau sutemo as vis laksciau po stadiona per pastatus bet neradau apeme didele baime kaip gryzt namo ir tai pasakyt savo draugiai td prabudau o jos abi guli salia, ka galetu tai reiksti ? Dekui.

 8. Sapnavau kad vedziojau suni kur buvo daug vedziojamu sunu lyg prie namu stadione bet buvo ir patalpu lyg firmu pastatai kiaurai praeinami nusprendziau pirma kart paleisti ja pazaisti su kitais suniukais ir ji kai nubego taip ir neradau sutemo as vis laksciau po stadiona per pastatus bet neradau apeme didele baime kaip gryzt namo ir tai pasakyt savo draugiai tada prabudau o jos abi guli salia, ka galetu tai reiksti ? Dekui.

 9. Labas, sapnavau kad ėjo šuo, jaunas gražus su savo šeimininkais. Jis užlipo man ank keliu aš ji glosčiau ir jis ant manęs nusišlapino.
  Dažniausiai sapnų neatsimenu, žinau kad sapnavau, bet negaliu atsiminti. Šis taip į galva įstrigo. Atsimenu net suns kvapą, jo spalvas akis.
  Aciu

 10. Mano mociute mirus jau daugiau Kai 10metu laidotuvese nebuvau nes emigravau gyvenau kitoje salija metu metus Spnuoju kaima ir mociute sapne nesuprantu kad ji mirus vis noriu ja atsivesti i vokietija ir visada ji nevaziuoja tai serga , tai gyvuliai reikia ziureti as jei pasakoju kad CIA labai jei patiks ir kad nebebutu kaime viena senelis myre dar pries ja jo nesapnuoju tik paskutini sapna nesenei sapnuota ji buvo su sveiki ilgai ikalbineti nereikejo ir as juos atsiveziau sapne abu i vokietija.Ivaziavus i Mano miesta jie vel Dingo. Tara manes ir mociute buvo stiprus prisirisymas nors nesimatydavom metais. Po to sapno negaliu atsigauti ka gali reiksti ir tai kad sapnavau suni myrusi musu jis labai dziaugesi norejo i kiema kad isvesciau sokinejo dziaugesi tame sapne ir mociute Mano buvusio draugo buvo taip pat mirusi kuri mane bare ir reke ant manes kad per velai uzeejau i tada musu gyvetame buta …man kelia baime viskas bijau ir nenoriu sapnuoti daugiau tokiu sapnu ka man patertumet ir ka reiskia visa tai Ineta

 11. Sapnavau kad buvau pas giminiu buvo lyg laikas eiti miegoti uzsimaniau sysiu tai ejau laukan ir eidamas uzlipau ant suniuko jo nepastebejau ciptelejo bet nepyko ir jis kartu isbego pasisioti jam besisiojant guzas pradejo lysti tarp koju bet poto kaskaip atsirado galva prie galvos as ir pasisiojau, bet tas suo buvo lb energingas ir zasimingas ,bet abi galvos buvo linksmos viena tik sypsojosi ir viskas atrode lyg ji kybotu o ana zaisminga ir suo sokineja aplink mane ir biski pabegioja bet paskui atrode galva lyg iswemta ir tas judrusis ja prarijo po biski ir liko viena ir zaismingas suo to ir baigesi

 12. Sapnavau kad nuvaziavom i parka su kalite bet parke neleido jos paleisti ji labai norejo tampesi neklause salia priejo kita moteris su suniuku (pilku) pasake kad reikia eiti patemti uz virvutes ir pasvilpti tada klausys taip ir padariau pradejo klausyti paskui kazkoks vyras kuris vaziavo su manim pasake kad turim vaziuoti i kaima isedom i masina kalite pasodinau gale kol vaziavom girdejau kad kalite kaukia ir inkscia kai nuvaziavom i kaima ten buvo apleista troba is plytu bet visai apgriuvus tada pamaciau vyra ir moteri kokiu 50-70 metu jie gere alu is bambaliu (tas vyras kuris vaziavo su manim kazkur dingo) as nuejau prie tu zmoniu pasiziureti jei nieko nesake tik nuvede prie didelio arklio kokiu 2-3metru auksciu as arklio bijojau nes jis buvo labai judrus tada moteris paeme mano kalyte ji jau buvo su suniukais vyras pasake kad turiu issivesti arkli tik sake visur reik uzgesinti sviesas letai prieiti ir uzmauti ant kaklo virve ir issivesti as jo nepaklausiau ir nuejau drasiai nieko nepadarius arklys pradejo muistitis zvenkti ir isbego i lauka jis atrode labai piktas as pradejau bekti per tankius krumus arklys bego is paskos tie zmones tiktai piktai juokesi .

 13. Sveiki.Sapnavau praeitą naktį sapną apie šunis.Vienas iškrito per langą ir atsirado kitas.Ką tai reiškia?

 14. Norėčiau sužino ką reiškia šis sapnas. Draugas ji sapnavo. Draugo tėvas atnešė juo šunį (staforšyras) ant rankų, kuris buvo miręs ir sako kodėl man palikai šią dovaną. Draugui šis šuo yra labai brangus ir šiuo metu nėra juo šalia nes yra kitoje šalyje. Būčiau labai dėkinga jei kas galėtų paaiškinti šį sapną.

 15. sveiki, sapnavau jog kazkas sudegino suni, ir as maciau to suns degancio vaizda, taciau tuo metu plaukiojau juroj ir visa laika regejau ta vaizda. ka gi tai galetu reiksti?

 16. Sapnavau kad mano sunim ikando kazkoks seskas , as pamacius ta seska uzmusiau lazda ,o atsisukus pamaciau kad mano gyvunai leisgyviai, tada emiau saukti mama pro langa ir tada atsikeliau ka galetu reiksti?