SŪNUS

Sapnuoti savo sūnų – priminimas, kad reikia daugiau rūpintis šeimos reikalais. Jeigu turite sūnų ir sapnuojate, kad jis gražus ir paklusnus, vadinasi, turėsite kuo didžiuotis ir laimė neapleis Jūsų namų. Sapne matyti sulysusį ir nuliūdusį sūnų reiškia, kad reikia saugotis kažkokios nelaimės. Sapne regėti nepaklusnų sūnų reiškia, jog savo mintis atskleisite tik patikimam žmogui. Jeigu motina sapnuoja, kad sūnus įkrito į šulinį ir ji girdi jo šauksmą, vadinasi, jos laukia didžiulė nelaimė, bet jeigu ji sūnų išgelbsti, – nelaimė praeis pro šalį. šis sapnas įspėja būti atidesnei. Jei sapnuojate kito žmogaus sūnų, – reikia paklausyti protingo patarimo .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “SŪNUS

  1. sapne sapnavau savo sunu , jem siuo metu 38 metai jis buvo grazus ,rimtas grazei apsirenges ir kalbejo su draugu sapno metu yejus man y kambary pridejo pirsta prie lupu ir pasake ššššš siuometu jis serga sunkei ir tada acikeliau

    • Sūnus išvykęs į užsienį, sapnuoju, kad jis gryzo su savo daiktais, išeina iš tuoleta, triušiai pašaukti ir matėsi jo lytinis organas. Sakau, kad galėtum prisidengti, jis abejingai į mane žiūrėjo, o aš piktai. Nes buvo namie sese su drauge, prašiau, kad pasigedytu.Maciau jų kambary, jo lova tvarkingai su klotas, ir pamaniau, kad vėl teks vaikams but vienam kambary. Po to matau, kaip sūnus savo tėvui sako, einam suny pavedziot ir jie išėjo, mačiau juos iš nugaros einančius. Nors jų santykiai gyvenime prasti. Net pabudau sunerimusi dėl jo. Nes dabar jo psichologinė būklė prasta. Ką galėtų reikšti šis sapnas. Ačiū.

  2. Mano mama susapnavo kad as jos sunus buvau labai sumustas net gi vos mane atpazino noreciau suzinot ka tai reiske

  3. Turiu sūnų ir jis gyvas sveikas. Sapnavau kad pamačiau jį pasikores šviesiam miškelį. Ką galėtų reikšti labai pergyvenu.

  4. Sapnavau kad ejau i devetu rubu parduotuve ir prie iejomo sedejo senolis ir atidavinejo savo vertingus daigtus nes ruosesi jau mirti ir man padovanojo mikrofona labai grazu ipakuota I rozine dezute

  5. Sveiki sapnavau siaubinga sapna, kad matau sunu savo kurio ranka suzeista, kraujuoja, oda rankos nutysus ir is rankos iskrenta mesos gabalas, kurio as ieskau kad jam padet ir ta gabala kazkaip atgal idet, sunis 2 perpjautus pusiau, negaliu atsigaut po sio sapno

  6. Po sūnaus mirties praėjo virš keturiasdešimt dienų ,tada aš susapnavau savo sūnų ,bet jis neatrodė kaip tikras žmogus ,aš kažkaip jaučiau kad jis kaip siluetas. Buvo kažkoks didelis koridorius ir visur balta ,su mano sūnumi buvo kažkoks berniukas ,gal kokių septynerių metų ir jie ten kažką darė ,kažkokius stalčius darinėjo. Aš sūnaus klausiu ,vaikeli ar tu čia pavalgiai?ar tau čia neblogai?jis buvo linksmas ir man sako :mama man čia gera nesijaudink viskas gerai ,o tas berniukas man ir sako :Robertas čia dar neseniai ,jis nieko dar čia nežino ,aš jau čia seniau ,tai jam viską rodau .Paskui mano sūnus man sako ,mama eik iš čia ,nesijaudink viskas gerai ir eidama uždaryk duris .Aš išgirdau kad su didelių trenksmu užsidarė durys ,nuo to garso atsikėliau ,bet pati net nesuprantu man taip buvo gera širdyje ,atrodo kad akmuo nuo širdies nukrito .

  7. . Knygoj perskaičiau, kad esu amalo duktė. Tuomet man mano mokytoja paskambino ir ji paklausė, ar aš jo duktė ir aš atsakiau taip. Tuomet pats amalas dvasios/žmogaus vyro pavidale atėjo pas mane ir pats patvirtino, jog esu jo duktė.