šULINYS

Jeigu sapnuojate šulinį, vadinasi, dėl piktnaudžiavimo savo jėgomis neišlaikysite egzamino. Pilnas vandens šulinys – nuostoliai. Jei vanduo šulinyje švarus – sėkmė. Jeigu sapnuojate, kad šulinyje vanduo nešvarus, – laukite nemalonumų. Iš šulinio trykštantis aukštyn vanduo pranašauja meilę ir džiaugsmą. Bėgantis per viršų – turtų netekimas arba gaisras. Regėti tuščią, be vandens šulinį – būsite apvogti, jeigu pasitikėsite svetimais žmonėmis. Jei šulinys išdžiūvęs, virvė ar grandinė nutrūkusi, o iš kibiro teka vanduo, reiškia, jog negalėsite panaudoti savo talento. Garbė, nuoširdumas ir kitos vertybės gali neduoti vaisių. Matyti gražų šulinį – gausite dovanų. Semti iš šulinio vandenį – norų išsipildymas. Sunkiai semti iš šulinio vandenį – nesėkmingas kopimas karjeros laiptais. Sapnuoti, kad iš šulinio pumpuoja vandenį – naujos perspektyvos, kurios gali pagerinti Jūsų reikalus. Žiūrėti į šulinį – išsiaiškinsite priešų pinkles. šulinyje maudytis – galite susirgti arba nesiseks darbai. Gerti iš šulinio – geri reikalai. Įkristi į šulinį – nusivylimas, bloga ateitis. Kasti šulinį – turėsite darbo. Jeigu nusileidote į šulinį – priešų sumanymai neišsipildys. Matyti šulinyje paslėptą lobį – kažkokia malonė laukia Jūsų, neatsižvelgiant į nuopelnus. Sugriuvęs šulinys – pavojus. Jeigu sapnuojate artezinį šulinį, vadinasi, atsivers galimybės pažinti mokslo pasaulį ir malonumus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “šULINYS

  1. Sapnuoju, kad mane turi amžinai užmigdyti, tai yra turiu mirti ir man liko gyventi kelios valandos. Mane lanko mano artimieji, taip pat tėtis, jau miręs. Vėliau jis išeina, bet aš jo ieškau ir randu. Pasirodo, jis visą tą laiką vienas gyveno. Jis sako: “Aš vienas gyvenau, tyla, ramybė”. Aš mintyse klausiu, kodėl jis mūsų neieškojo, bet jam nepasakau, o sapne nežinau, kad jis miręs. Tuomet mąstau, kad aš labai nenoriu mirti ir palikti savo artimųjų. Prašau tų, kurie įvykdys man mirties nuosprendį, manęs pasigailėti. Vienam vyrui siūlau kyšį, jis sutinka mane paleisti už 200 eurų. Be to, prieš kelias savaites sapnavau du iškritusius dantis (4 ir 5). Prieš kelias dienas mano sesuo sapnavo, kad aš įkritau į šulinį. Man labai neramu. Ką visa tai galėtų reikšti? Sapnai labai ryškūs, negaliu jų pamiršti. Nerimauju ir dėl dviejų savo vaikų, nes juos labai myliu. Būčiau labai dėkinga už paaiškinimą.