SUKNELĖ

Daug suknelių sapnuoti – Įžeidinėjimai ir apkalbos. Nauja suknelė – nauja draugė ar dukters gimimas. Balta suknelė – greitai bus vestuvės. Geltona – pyktis, melas. Raudona – būsite išskirtinai pagerbta Pilka – laukia darbas. Žydra ir žalia suknelė reiškia, kad Jūsų norai išsipildys. Juoda suknelė – liūdnos žinios. Įvairiaspalvė – laukia kelionės. Suknelė, atausta auksu ar sidabru, – laimė ir didelė parama. Jeigu mergina sapnuoja puikiai pasiūtą suknelę, vadinasi, ja gėrėsis dėl mokėjimo bendrauti ir gerų manierų. Jeigu mergina sapne regi, kad suknelė suplyšusi, – ją pasmerks už blogą elgesį. Per trumpa ar per siaura suknelė pranašauja blogus reikalus. Sapne matyti vestuvinę suknelę reiškia, kad dalyvausite maloniame pasilinksminime ir ten sutiksite naujų draugų. Jeigu moteris sapne vilki vestuvine suknele, -nesutarimai šeimoje. Jeigu vestuvinė suknelė nešvari, – skyrybos su brangiu žmogumi Jeigu moteris matuojasi suknelę, vadinasi, atsiras varžovė, jeigu suknelė tinka, – ji nugalės varžovę ir pelnys savo išrinktojo meilę. Vilkėti trumpą suknelę – blogi reikalai. Dėvėti puošnią suknelę – būsite patenkinta. Siūti suknelę – už darbą bus gerai atlyginta. Pirkti suknelę – susitaikysite su draugais. Skalbti – vyrų dėmesys .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “SUKNELĖ

  1. Sapnavau kad eidama gatve (buvau su vestuvine suknele sapne) pamačiau rūkančia moterį tiesiog sėdinčia ant asfalto, paprašiau jos pavaišint mane cigarete ji sutiko. Tada atsisedau ir mes pradejom kalbetis

  2. Sapnavau savo dukra su balta vestuvine suknele , kuri yra trumpa ir per maza. Prie jos buvo juodi purvini batai ???? Ka tai galetu reiksti?