STOVYKLA

Jeigu sapne regite stovyklą, vadinasi, daug draugų užims naujas vietas, tačiau Jūsų perspektyvos ūkanotos. Jeigu mergina sapnuoja stovyklą, vadinasi, jos mylimasis tylės tol, kol ji pati paskirs vedybų datą. Jeigu mergina sapnuoja, kad yra karinėje stovykloje, ji ištekės pasitaikius pirmai progai. Jeigu ištekėjusi moteris sapnuoja karinę stovyklą, vadinasi, jį apjuodins vyro vardą ir dėl to įvyks triukšmingas skyrybų procesas. Jeigu sapnuojate, kad ilsitės stovykloje – laukite biznio permainų ir ruoškitės ilgai bei varginančiai kelionei .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “STOVYKLA

  1. Sapnavau, kad esu koncentracijos stovyklą ir, kad kartu su manimi buvo mano klasiokai. Didžiają dalį sudegino paliko tik mane ir kelias mano klasiokes. Sakė paliks tik 1 iš jūsų. Pradėjau verkti, melstis visiems šventiesiems. Kol galų gale kažkaip gavosi, kad atsidūriau pas mamą mašinoje. Ir ji pradėjo sakyti, kad mano klasiokams tie “pagrobėjai” sumokėjo kad mus išgąsdinti. Ir tada sapnas nutrūko. Po kelių minučių pradėjau sapnuoti vėl to sakinio tęsinį. Taip gavosi, kad tai lavirto kaip įprasta stovykla. Šaudėme iš strėlių ir t.t.