STOGAS

Stogas sapne – apsaugos ženklas, išvengsite pavojaus. Jeigu jis gražus – šeimos ramybė. Sapnuoti dengiamą stogą nevedusiems – vestuvės, o vedusiems – šeimos padidėjimas. Kiauras stogas – nelaimė namuose Nugriuvęs stogas – netikėta sėkmė. Plėšiamą stogą sapnuoti – nelaimė. Stogą, paukščių nutūptą, sapnuoti, – ruoškitės į kelionę. Liepsnojantis stogas pranašauja, kad prarasite įmonę. Sapne būti ant stogo – būsite patenkinti, turėsite įtaką aplinkiniams. Jeigu nukrentate nuo stogo, vadinasi, siekdami sėkmės netvirtai laikysitės savo pozicijų. Jeigu sapnuojate, kad miegate ant stogo, – esate apdrausti nuo priešų pinklių. Jūsų sveikata bus gera Sapne regėti, kad esate po stogu – didelė sėkmė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “STOGAS

  1. Sapnuoju namus. Lyg tevu nama. Vaikstau palepej, atsargiai koja dedu, nes sapne zinau, jog grindys ispuvusios ir galiu iluzt ( realybej stogas pas tevus sveikas). Sapnuoju, kad planuoju atsikratyt senu rubu, vyras paprase atsikratyt savo zaislu ir sutarem kad viska sudesiu i maisus ir nusiusiu pas tevus ( dabar jau sapne mano namai, tai taip ir neaisku kieno namus sapnavau, metesi).

  2. Sapnavau sugedusi lifta. Man pavyko islipti laiku, tuo tarpu mano mamai nepasiseke ir ji nukrito i lifto sahta. (Is kokio 5-6 auksto) Paziurejusi i apacia pamaciau ja rekiancia is skausmo bet gyva. Bandziau kviesti greitaja pagalba, numeris neveike. Tada pamaciau kad kazkokie zmones jau teikia jai pagalba. Nusprendziau begti i apacia. Tada veiksmas staiga persikele i namus (pas mociute) , zmones nese mano mama stengdami jos net nepajudinti kad nuo suzalojimu ji nemirtu. Pagulde ja i lova. Pries atsibundant dar sapnavau kad ruosiau jai vegetariskas sveikas trintas sriubytes kad galeciau jas lengvai sumaitinti ir viduje masciau o kodel niekas jos neguldo i ligonine kai ji tokios prastos bukles (net nejuda ir nekalba), sapne uzpuole mintys, kad ja paliko taip numirti.