SPROGIMAS

Matyti bombos ar dinamito sprogimą – įspėjimas, kad reikia valdytis ir neleisti prasiveržti pykčiui. Jei sprogimas nepadaro jokios žalos ir Jūs esate ramūs, – atgausite sielos ir kūno pusiausvyrą. Jei po sprogimo lieka griuvėsiai, kas nors sužalojamas arba nužudomas, – saugokitės pykčio prasiveržimo, nes tai gali padaryti žalos. Sprogimas gali reikšti ir didelį pasikeitimų poreikį. Matyti po sprogimo dūmus ir griuvėsius ar nuolaužas reiškia, jog būsite nepatenkinti biznio partneriais. Jei sprogimo metu esate apsupti liepsnos arba Jus išmeta į orą, – saugokitės klastingų draugų, kurie sieks pasinaudoti Jūsų pasitikėjimu. Po tokio sapno moterys turėtų atsargiai bendrauti su priešingos lyties atstovais. Sapnuoti tokį sapną prieš vedybas – patarimas nesituokti, nes gyvenimas bus nedarnus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “SPROGIMAS

  1. Sapnavau, jog einu su daug žmonių, taip pat savo šeima, ir danguje matau skrendantį lėktuvą ir tuomet kitas lėktuvas greit skrenda tiesiai į jį ir dar girdziu žmogaus balsą kaip sako žinau kas darosi, jis specialiai trenkiasi į kitą lėktuvą, dabar tai duos per kojas… tuomet vos pamačiau sprogimą ir iškart atsibudau.