šOVINYS

Sapne regėti šovinius – nesantaika. Jeigu sapnuojate tuščias šovinių tūteles, – artimieji pasės nesantaiką ir nesutarimus. Nepalankus likimas laukia tų žmonių, kurie yra susiję su Jumis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “šOVINYS

  1. Prieš visą rimtą veiksmą iššokau iš, man regis 2 ar 3 buto aukšto, ir labai ilgaii skraidau. Buvo nerealus jausmas. Net spėjau nusifilmuoti ore. Nusileidus buvau tokia laiminga, nuolat šypsojaus ir juokiaus. Na, o dabar – kas buvo vėliau.
    Sapnavau, jog su drauge sėdime ant žemės požeminėje automobilių aikštelėje. Aš sėdėjau šalia, abi buvome atsirėmusios į automobilio priekį. Tik staiga, privažiavo mašina ir pradėjo į ją šaudyti. Manęs nepažįstamieji nespėjo pamatyti, tad pasislėpiau už mašinų. Kaip supratau, buvau jų pagrindinis taikinys.
    Mašinai nuvažiavus nebėgau prie draugės. Lyg nujausdama vis dar slėpiausi. Po kelių akimirkų privažiavo keturi motociklininkai, nulipo nuo motociklų ir pradėjo eiti link manęs. Jie mane surado. Aš gulėjau ant žemės, nuo jų nebėgau. Vienas atkišo ginklą su duslintuvu į mano pilvo apačią (kur yra apendiksas) ir labai ilgai taikėsi kur šauti. Aš kišau savo delną po ginklu. Mane pašovė, tačiau taip smarkiai neskaudėjo. Buvau pašauta tris kartus į pilvą ( vienas kartas iš jų buvo lyg ir per delną, tačiau rando ant delno nesimatė) ir į petį. Kadangi turėjau savo telefoną šalia savęs jau norėjau skambinti greitajai pagalbai. Vienas sužeidėjų pritūpė prie manęs ir ištarė kažką panašaus į ‘taip, greičiau kviesk greitąją, nes gali numirti’.
    Jiems nuvažiavus draugę ir save nutempiau į vidų, paskambinau greitajai, jie atvyko tik maždaug 1 valandą nakties (tuo tarpu veiksmas vyko apie 14:00). Greitajai atvykus parodžiau savo žaizdas ir ten buvo likę tik randai. Į kairiojo peties randą net nežiūrėjau, o pilvo apačioje, lyg gyvūno negais įdrėksti drėbsojo trys pailgi randai.

    Daugiau nebeprisimenu, galbūt žinosite, ką tai reiškia? Ačiū!