SMAUGLYS

Sapne matyti smauglį reiškia tą pat kaip ir regėti velnią. šis sapnas žada audringą gyvenimo periodą ir didžiules nesėkmes. Galima depresija, nusivylimas. Sapne grožėtis smauglio oda – paslaptingas meilės nuotykis. Sapne matyti, kaip smauglys ką nors smaugia -nukentės Jūsų garbė. Jeigu sapne smauglys ruošiasi Jus užpulti, – dideli nemalonumai Jeigu sapnuojate, kad smauglys Jus užpuolė, bet Jūs jį nugalėjote, – pašalinsite iš savo kelio priešus. Sapnuoti, kad užmušėte smauglį – geras ženklas .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “SMAUGLYS

  1. Sapne užmušiau didelį smauglį, bet tai kaip ir sapno priešistorė, kaip ir praeitis. O dabarty manęs atėjo tykoti to smauglio vaikas, irgi didžiulis smauglys. Jis palindo po namo grindų konstrukcija ir ten kažkur pasislėpė. Aš sapne jo ieškojau ir visaip galvojau kaip jį pagauti. Rezultate smauglys dingo. Nežinau, ar jis pabėgo ar aš jį pagavau / užmušiau, bet supratau kad jo nėra.